Київський програміст виклав скрипти для Facebook: пошук друзів, чистка ботів, відписка від груп

Читати на RU

Київський розробник Макс Фрай виклав у загальний доступ власні скрипти для Facebook, які полегшують і автоматизують роботу з соціальними мережами. Вони можуть стати в пригоді як звичайним користувачам, так і адміністраторам сторінок: з їхньою допомогою можна відстежувати ботів або неактивних користувачів серед друзів, відписуватися від груп, стежити за тим, хто репостить записи тощо.

За словами розробника, до нього часто за розв’язанням подібних завдань зверталися друзі, з цього і виникла ідея опублікувати у Facebook якісь універсальні інструменти, якими міг би користуватися кожен.

Він уточнює, що такі скрипти виконуються на стороні клієнта – по суті емулюють дії користувача, тому не порушують правил Facebook.

Скрипти для Facebook: пошуки та видалення ботів і неактивних користувачів

Після встановлення цей скрипт відзначить неактивні акаунти та акаунти, які можуть бути ботами. Коли він перевірив скрипт на своїй Facebook-сторінці, ботами виявилися 80% із запропонованих програмою.

скрипты для Facebook-1

Щоб його використати, потрібно зайти в панель розробника (F12 або Ctrl + Shift + I), потім відкрити вкладку Console, потім скопіювати текст скрипта, вставити в поле і натиснути Enter. У результаті для Facebook-сторінки з’явиться вікно зі списком акаунтів, підозрілі будуть виділені червоним. Розробник радить вручну перевірити кожен акаунт перед видаленням.

Скрипт для набору друзів у Facebook

За словами розробника, з цього скрипта він починав ведення власного профілю у Facebook. Щоб запустити скрипт, потрібно перейти на сторінку зі списком запропонованих друзів (її формує сам Facebook у вкладці «Друзі”). Потім, як і в минулому прикладі, відкрити панель розробників, зайти у вкладку консолі, скопіювати код (є на GitHub), вставити і натиснути Enter. Скрипт додасть 100 людей із запропонованих.

скрипты для Facebook-2

Скрипт для відписки від публічних груп

Доки у Facebook існує можливість додавання користувача до групи без його згоди, цей скрипт буде актуальним. Щоб запустити відписку, потрібно перейти на сторінку зі списком груп, відкрити панель розробника, вставити код, вказаний за посиланням, натиснути Enter і зачекати напису Finish.

скрипты для Facebook-3

Скрипт, що формує список тих, хто зробив репост запису

За словами розробника, цей скрипт допоможе, наприклад, брендам, які проводять конкурси у Facebook. Як і в попередніх випадках, щоб його запустити, потрібно зайти у вікно зі списком репостів, зайти в консоль розробника, скопіювати код і натиснути Enter.

Макс Фрай обіцяє доповнити список скриптів для роботи з соціальними мережами, він регулярно викладає їх у своєму Facebook.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Facebook знизить у новинній стрічці посилання на захаращені рекламою сайти з сенсаційним контентом.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук