10 додатків, які допоможуть створити відео для вашого бізнесу

Читати на RU

За результатами досліджень уже до 2019 року близько 80% усього інтернет-трафіку припадатиме на відеоролики. Уже зараз у соціальних мережах відео ранжується краще, ніж графічний контент. Тепер алгоритми Facebook швидше віддадуть перевагу двохвилинному відео, ніж посту на 1000 слів. Про це ми нещодавно писали. Навіть якщо подивитися на Instagram: у 2015 році в соцмережі збільшили тривалість відео з 15 секунд до однієї хвилини.

Через стрімку популярність формату відео стало потрібно всім. Але перш ніж братися до «відеогонки», слід навчитися створювати якісний контент. У цьому допоможуть безкоштовні додатки зі списку нижче. У них нескладний інтерфейс і є набір усіх необхідних функцій. З їхньою допомогою кожен SMM-шник без спеціальних знань зможе додавати відео на сторінку бренду.

1. Cameo

Cameo – це мобільний відеоредактор, який за деякими параметрами не поступається професійним програмам. З його допомогою можна обрізати, редагувати і «склеювати» відео з вашої галереї всього в кілька кліків. А після додавати теми, фільтри і музику на ваш смак. Єдиний нюанс – підходить він більше для монтування коротких відео.

2. Cute CUT

Інтерфейс Cute CUT буде під силу і новачкові. Крім стандартного набору функцій будь-якого відеоредактора, тут є можливість малювати у відеокліпі. Для цієї функції створено більш ніж 30 інструментів. Приємним бонусом буде створення відео як у HD, так і в SD-форматах.

3. FilmoraGo

Завдяки цьому простому у використанні додатку ваші відео матимуть такий вигляд, ніби на їхнє знімання витратили сотні тисяч доларів. Для цього потрібно вибрати загальний дизайн, тему і додати вподобану музику. Ця програма автоматизована: ви обираєте необхідні частини відео, а монтаж, переходи та «склеювання» виконується вже без вашої участі.

4. Magisto

Цей відеоредактор дає змогу всього за кілька хвилин отримати вже готовий відеокліп. Для цього потрібно просто завантажити відео і вибрати потрібні функції. До речі, у додатку є своя музична бібліотека, де можна підібрати відповідну музику, яка підійде вашому відеокліпу. І почекати кілька секунд: Magisto все зробить за вас.

5. Splice

Splice багатофункціональний і простий у використанні. Основне його призначення – обрізка і монтаж відео. Але другорядні функції представлені нітрохи не гірше: можна накладати фільтри, змінювати темп ролика, додавати написи і склеювати фрагменти різних відео. Зручно те, що в додатку є функція запису свого голосу або завантаження пісень з iTunes.

6. VivаVideo

Цей додаток вважається одним із найкращих для редагування відео. VivoVideo має простий інтерфейс. Крім базових функцій, таких як зйомка, додавання аудіодоріжки або монтаж, можна скористатися опцією запису живого дубляжу, HD-експорту або віртуальних лінз для селфі, а ще є можливість створення колажів із відеокліпів за допомогою нестандартних шаблонів.

7. VideoShow

За допомогою цього додатка можна створювати відеокліпи на свій смак, доповнюючи їх стікерами, ефектами або текстами. Реверс, обертання, дублювання, коригування швидкості, стиснення до потрібних розмірів – це далеко не весь перелік функцій, якими можна скористатися. І після закінчення роботи над відео ним можна поділитися з друзями в соціальних мережах.

8. Viddy

Якщо під час вибору додатка одну з головних ролей для вас відіграє простота його використання, то сміливо можете починати роботу в Viddy. Це один з найпростіших додатків для обробки відео. Він дає змогу всього за допомогою декількох кліків «прикрасити» ваше відео нестандартними ефектами або змінити його до невпізнання цікавими фільтрами. Аудіодоріжки можна додавати зі своїх збережених файлів.

9. Vizmato

Ця програма підійде для любителів зйомок і на фронтальну, і на задню камеру. Деякі з ефектів і фільтрів, які можна додати тільки в цьому додатку, будуть корисні для створення реклами в Instagram Stories. Деякі користувачі відгукуються про нього, як про «додаток мрії, де поєднуються Instagram і Snapchat».

10. Quik

Це один із найзручніших додатків для створення відеокліпів, його автоматичний режим виконає всю роботу за вас. Є можливість зробити свою історію особливою за допомогою написів і окремих слайдів, обрізати відеокліпи або використовувати зум для обраних фрагментів. Ви можете вибрати аудіодоріжку з вашої бібліотеки iTunes, а Quik автоматично синхронізує переходи в такт музиці.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук