Обшук Letyshops: власника замкнули у квартирі

Читати на RU

Зараз у Вінниці відбувається обшук Letyshops – однієї з найбільших місцевих IT-компаній. Як повідомляє Вінницька IT-асоціація, обшуки відбуваються одночасно в офісі компанії за адресою просп. Юності, 35А, та у квартирі директора і власника компанії. AIN.UA розповідає про обшук у Letyshops.

За даними асоціації, співробітники київського СБУ проводять слідчі дії за рішенням Печерського суду Києва, але представникам компанії жодних документів не пред’являли.

«Представники СБУ закрили директора і власника Letyshops Ігоря Гнатовського в його ж особистій квартирі. Представників правоохоронних органів у квартиру не впускають, адвоката впустили», – повідомили в асоціації.

Обыск Letyshops-1

За словами Дмитра Софіни, голови Вінницької IT-асоціації, який був присутній під час обшуку, адвоката до власника компанії пустили тільки після виклику поліції. «Понятих не було, свідків не було, коли викликали поліцію, співробітники СБУ надали їм документи, на підставі яких проводиться обшук, але адвокатам їх не показали», – каже він. Діяльність компанії, за його словами, повністю зупинена і причин для обшуку не називають.

Даних про те, чи вилучається техніка і документи в офісі компанії, немає.

Letyshops – це кешбек-сервіс з основним офісом у Вінниці. Сервіс компанії працює так: користувач реєструється на сайті компанії, після чого робить покупку на партнерських сайтах. Після покупки користувачеві нараховується кешбек, залежно від магазину, він може становити як 1%, так і 30%. Якщо протягом 30 днів покупець не повертає товар назад у магазин, він отримує виплату. Сумарна виручка магазинів від клієнтів, яких привела команда Гнатовського, становить $35 млн щомісяця. Детальну історію компанії ми розповідали раніше.

Update 1: Стало відомо, що права компанії в цьому випадку взялася представляти юридична компанія Juscutum. «Адвокат практики безпеки бізнесу Марина Маковецька забезпечує захист прав клієнта і законність проведення слідчої дії», – повідомили в компанії.

«З усього видно, що ні перший, ні другий Закон «маски-шоу стоп» не забороняв проведення обшуків. Сподіваюся, ніхто не вірив у те, що обшуки припиняться або припиниться тиск на бізнес. Або в те, що адвокати залишаться без роботи у зв’язку із зазначеними вище змінами. Наші адвокати вже в гущі подій щодо цього кейсу, тому всі наші подальші коментарі – тільки з дотриманням адвокатської таємниці!», – коментує адвокат практики безпеки бізнесу «Юскутум» Дмитро Онученко, який займається цією справою.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук