Почитать на выходных: «Киев» в опасности, как устроен интерактивный сериал Bandersnatch и комиксы в Украине

4474
1

Мы вернулись! В нашей первой посленовогодней подборке: история бренда-клона Supreme, можно ли на самом деле помочь экологии своими силами, итоги музыкального мира в 2018 году, почему Шерил Сэндберг — новый символ зла и другие материалы, которые мы рекомендуем к прочтению.

Чому ви маєте непокоїтись за кінотеатр «Київ»

Ще 3 жовтня 2018 року ТОВ «Культурний центр Кінотеатр “Київ”» відправило звернення до Департаменту комунальної власності міста Києва. У ньому воно просило подовжити термін дії оренди будівлі ще на 10 років, а також врахувати профіль діяльності організації під час нарахування нової ставки:

«Ми проводимо фестивалі, квитки на які не коштують стільки ж, скільки мали б коштувати у комерційних кінотеатрах. Тому звернулися до відповідної комісії з проханням нараховувати нову орендну ставку з урахуванням нашого профілю культурної діяльності. Тобто ми не відмовлялися платити оренду. Проте саме цей лист був перекручений таким чином, ніби ми неплатоспроможні», – розповідає заступник директора КЦ «Кінотеатр “Київ”» Ірина Шинкаренко

Товариство не отримало офіційної відповіді на свій лист в установленій формі. А за словами заступника директора КЦ «Кінотеатр “Київ”» Ірини Шинкаренко, такої відповіді немає навіть станом на 29 грудня, майже за тиждень до кінцевого терміну оренди. Читати повністю…

Операционный директор Facebook Шерил Сэндберг была одной из самых успешных женщин в мире. Теперь ее считают символом зла

2018 год оказался для Facebook не просто плохим, а худшим в истории. В результате серии скандалов, связанных с продажей данных пользователей, компания с начала года потеряла почти 25% стоимости (а если сравнивать с пиковым значением в июле, падение составило 40%), при этом попытки руководства уладить последствия этих скандалов остаются безуспешными. Главным виновником происходящего чаще всего называют не основателя и главу Facebook Марка Цукерберга, а операционного директора Шерил Сэндберг. Выпускница Гарварда ранее работала на руководящих должностях в министерстве финансов США и в Google, пришла в Facebook в 2008 году — и за два года сделала компанию прибыльной. Всего за год Сэндберг превратилась в одного из самых ненавидимых корпоративных управленцев мира. Читать полностью…

Комікси в Україні: результати 2018 року

  • Головною тематикою комікса вже не є війна, кримінальна проблематика тощо;
  • Темпи ліцензування сильно випереджають створення українського контенту і, скоріш за все, пропорції далі будуть змінюватися в бік ліцензій;
  • Супергероїка та фантастика (по суті супергероїка є різновидом фантастики, але в коміксах ми виводимо її окремо) захоплюють жанрове уподобання читача;
  • Поступове збільшення долі дитячого комікса;
  • Все більше книжкових видавців звертають увагу на комікси і одночасно з’являються нові;
  • Нарешті з’явився гумористичний комікс, який просто дарує читачам посмішку;
  • В Україні досі відсутній один із важливих жанрів коміксів — еротичний.

Читати повністю…

На Netflix вышел «Брандашмыг» — первый интерактивный эпизод «Черного зеркала». Рассказываем, как он устроен

Средняя продолжительность «прохождения» «Брандашмыга» — чуть больше часа, но все версии сюжета, если их объединить, длятся около пяти часов. Если бездействовать, то герой будет принимать решения случайным образом. Каждый раз, когда очередная сюжетная арка подходит к концу и нам предлагают вернуться назад, «Брандашмыг» быстро пересказывает всю историю от начала до текущего момента. Эта ускоренная перемотка одних и тех же событий здорово экономит время, но не всегда отражает важные последствия действий героя. Поэтому не удивляйтесь, если персонаж, которого вы считаете мертвым, вдруг как ни в чем не бывало придет к главному герою в гости.

В какой-то момент «Брандашмыг» все же заканчивается и выбрасывает пользователя на главный экран Netflix. Как минимум половина фильма остается неизученной, но запускать его заново и по кругу смотреть одни и те же сцены скучно. Для повторных прохождений стоило бы придумать ускоренную навигацию — обычной перемотки на 10 секунд вперед тут явно мало. Читать полностью…

Как клон Supreme захватывает мировой рынок и почему американский бренд не может его остановить

Брендом Supreme Italia владеет компания IBF (International Brand Firm), производящая футболки, рубашки, худи, свитшоты и другие вещи. Первый магазин Supreme Italia открыли в городе Барлетта на юге Италии в 2015 году, а на момент написания материала итальянский Supreme представляет собой полноценную торговую марку, официально зарегистрированную в 54 странах. Недавно Supreme Italia вышел на китайский рынок и уже готовится к открытию флагманского магазина в Шанхае.

В медиа итальянский бренд называют легальным фейком и клоном американского Supreme, которому, благодаря везению и некоторым недочетам законодательства, удается не просто продавать вещи, копирующие дизайн оригинального Supreme, а делать это вполне законно. Например, в отличие от оригинального Supreme, клон официально зарегистрирован в Евросоюзе. Читать полностью…

Бумажный пакет, тесла и веганство: можно ли своими силами помочь экологии

Пока одни переходят на веганство и одежду из секонд-хенда, экономят воду и отказываются от одноразовых упаковок, другие смеются, называя это ненужными крайностями. И правда: зачем сортировать мусор, если потом его скинут в одну кучу на мусорной свалке? Чем поможет отказ от пластиковых трубочек в Европе, если Китай продолжает сваливать в океан тысячи тонн пластика? Попробуем разобраться, что мы можем сделать, чтобы помочь планете, а что лишь кажется полезным. Читать полностью…

«Ми втратили основне вітрило»: екстремальні моменти подорожі на яхті через океан

У першу ніч у нас cталася помилка, технічний нюанс, через який генакер (використовується для максимального пересування) торкнувся води. Мовою яхтсменів ми «спіймали рибу». Генакер було пошкоджено, і далі ми не могли його використовувати. До того ж у нас вимикалися вся електроніка.

Іншої ночі посилився вітер, і ми зменшили площу вітрил. Минуло кілька хвилин, і основне вітрило почало повільно опускатися. Виявилося, була пошкоджена мотузка, яка не витримала навантаження. Так ми втратили основне вітрило. Цього ніхто не може спрогнозувати, перед виходом ми ретельно перевірили всі мотузки. За допомогою іншої снасті – фала – нам вдалося його поставити на ніч. Наступного ранку зшили дві мотузки – так і продовжили рух. Звісно, ще були дрібниці: розкручувалися гайки, скобки. Усе це ми вирішували, коли виникала потреба. Море є море. Воно жартів не любить, помилок не пробачає. Читати повністю…

Ваш проводник в измененное состояние сознания: как живут подпольные ЛСД-гиды

У Стива в семье есть полицейские, поэтому о том, что он работает подпольным психоделическим гидом, он обычно не распространяется. А между тем работа занимает существенную часть его времени: примерно раз в неделю он встречается с клиентом, кормит его МДМА или галлюциногенными грибами и сидит рядом, пока тот «путешествует» (иногда до 10 часов). Ни семья, ни соседи по квартире, ни приятели по аспирантуре, где Стив изучает психологию, об этом понятия не имеют.

Сами они никогда бы не догадались: психоделическая культура обычно ассоциируется у людей с эксцентричными персонажами 1960-х. Читать полностью…

Що трапилось із музичною індустрією 2018-го: підсумки року від Жені Філатова

Піарником року в глобальному сенсі цьогоріч можна назвати Ілона Маска. Річ навіть не в його сварках з Aзелією Бенкс. У лютому 2018 року Маск запускає на орбіту Марса Tesla Roadster, на якому ЛУНає Space Oddity Девіда Бові.

Звісно, це стає однією з найобговорюваніших тем у медіа, а ще за кілька днів Spotify повідомляє: стримінг геть усіх треків, пов’язаних із космічною тематикою, зростає на 42 відсотки. Мені завжди було цікаво спостерігати за тим, як люди на хвилі якоїсь офлайн-події починають скаженіти через того чи іншого виконавця, але це безпрецедентний кейс. Читати повністю…

Дім для Міли

Історія Міли проста. Багато років поспіль вона невтомно працювала — щодень катала людей верхи у парку розваг: тішила дітей, заробляла гроші для своїх господарів. Коли ж знесилилась, ті вирішили не панькатися зі старою кобилою — надумали віддати її під ніж м’ясника. Але спершу завезли у порожній гараж і зачинили перед Мілою важкі двері. Лишили в темряві, без їжі, води та руху.

Мілі пощастило. Її викупили. Заплатили десять з половиною тисяч гривень. Спершу господарі просили за зморену і схудлу тварину 12 тисяч. Але зрештою погодилися трохи скинути ціну.

Викупила кобилу двадцятирічна дівчина з Чернігова — Марина Грицик. Спершу вона побачила фото знеможеної Міли — скелет, обтягнутий шкірою. Колишні власники запевняли, що Міла насправді молода і сильна. Просто треба відгодувати — і можна їздити верхи. Але дівчина відчувала, що не все так добре. Тоді ж і вирішила: обов’язково має виходити тварину. Удома вже мала коней, зграї котів, собак і навіть кількох лелек. Тільки от потрібної суми не мала. Звернулася по допомогу до друзів. Читати повністю…

Если вы уже все прочитали, а выходные еще продолжаются, тогда вам сюда, к нашим предыдущим подборкам. Приятного чтения и интересного отдыха! ?

Оставить комментарий

Комментарии | 1

Поиск