У YouControl тепер можна зібрати досьє про будь-яку людину за її ПІБ

Читати на RU

Український сервіс відкритих даних YouControl запустив новий інструмент перевірки фізосіб. Новий інструмент «Фізичні особи» допоможе виявити шахраїв і корупціонерів, зібравши про них інформацію з офіційних джерел. Раніше така перевірка була доступна тільки для юридичних осіб і компаній. AIN.UA розповідає як у YouControl зібрати досьє людини.

Досьє людини на YouControl: що можна дізнатися

  • чи перебуває людина в розшуку або переховується від влади;
  • числиться зниклою безвісти або дезертиром;
  • має борги перед банком або державою (аліменти або неоплачені штрафи);
  • чи внесений до реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення;
  • до особи застосовано положення Закону України «Про очищення влади» (люстрація).

У модулі також можна перевірити паспорт фізосіб – чи не є він недійсним, загубленим або вкраденим. В «обороті» виявили понад 5,5 млн таких документів, з яких 1,3 млн з’явилися 2019 року.

Кому може бути корисна опція пошуку досьє людини

  • Рекрутерам і співробітникам служби безпеки в компаніях, які проводять перевірку співробітників перед прийомом на роботу,
  • Банкам для видачі кредитів, журналістам і співробітникам правоохоронних органів під час проведення розслідувань.
  • Простим громадянам під час купівлі товарів і нерухомості – сервіс допоможе їм захиститися від шахраїв із підробленими документами.

«До нас неодноразово зверталися клієнти з проханням додати більше інформації щодо фізосіб. Особливо ця тема цікавить банківський ринок. Ми почали з обробки декларацій. Цієї весни додали в систему інструмент, який показує зв’язок компанії з національними публічними діячами. Наступним кроком став окремий модуль по фізособах, який ми плануємо розвивати, доповнювати, щоб сформувати повне досьє на людину», – коментує Сергій Мільман, засновник і СЕО YouControl.

Скільки це коштує

Весь серпень цей модуль буде доступний безкоштовно після реєстрації на сайті.

З вересня він перейде в платний тариф, хоча частину даних планують залишити у відкритому доступі.

Про YouControl

Продуктова компанія з офісом у Києві. Продукт – сервіс для агрегації та роботи з даними юросіб, судів, нерухомості та інших даних з відкритих реєстрів.

Засновник – Сергій Мільман. У 2019-му у сервісу 100 000 DAU, 92% користувачів, які платять, купують підписку повторно. Виручка у 2018-му – 41 млн грн. У 2019-му в компанії 50 осіб.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук