AIN.UA » БизнесБізнес, самовдосконалення та новини: 5 telegram-каналів, які виведуть вас на новий рівень
EN

Бізнес, самовдосконалення та новини: 5 telegram-каналів, які виведуть вас на новий рівень

1571

Telegram з кожним днем закріплює позиції в смартфонах українців. Дедалі більше користувачів називають месенджер основною платформою для комунікації та отримання інформації. Причин кілька:

  • відсутність алгоритмічної стрічки новин, яка вирішує за користувача, які новини йому читати;
  • відсутність реклами в традиційному вигляді;
  • захищеність платформи та повна безпека листування.

У цій статті ми зібрали кілька найбільших та найцікавіших україномовних каналів присвячених бізнесу, саморозвитку та новинам без маніпуляцій. Читайте та розвивайтесь.

Почни щось!

Гід з самовдосконалення та персонального зростання, який допоможе вам стати на шлях змін. Тут публікуються круті тематичні статті, книги для саморозвитку, техніки продуктивності, практики тайм-менеджменту та інші матеріали, які виведуть вас на новий рівень.

Територія

Авторський канал, де публікують найцікавіші неполітичні новини з мережі. Тут ви знайдете історії про життя, культурні процеси, подорожі, екологію, здоров’я, науку, їжу — словом, будете обізнаними в усьому, як ніколи раніше.

Український бізнесмен

Найбільший бізнес-канал України, який читають акули бізнесу та абсолютні новачки у галузі. Все завдяки тому, що тут розповідають про бізнес у всіх його проявах, дають корисні поради, рекомендують профільну літературу, діляться цікавими фактами і тематичними історіями, а також надихають і мотивують на нові звершення.

Ідеї для вашого бізнесу

Канал-агрегатор бізнес-ідей та бізнес-планів. Тут ви зможете знайти цікаву ідею для початку власної справи, а також практичні поради щодо реалізації, які допоможуть побудувати реальний бізнес.

Business Week

З цим каналом ви будете в курсі останніх подій ділового світу. Дізнавайтеся першими актуальні новини зі світу бізнесу, стартапів, технологій, фінансів та інвестицій, думки експертів, а також корисні поради і рекомендації.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

Смотреть комментарии

Комментарии | 0

Последние новости
15 окт
Смотреть все
  • ФОП для IT
  • Съемки на YouTube
Реклама на AIN.UA

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: