Маск закликав усіх СЕО не витрачати час на PowerPoint і наради

Читати на RU

Глава Tesla і SpaceX Ілон Маск звернувся до CEO інших компаній із закликом не витрачати час на PowerPoint-презентації та мітинги. Про це він говорив на щорічній зустрічі CEO, яку організовує The Wall Street Journal. AIN.UA наводить адаптований переклад матеріалу.

«Чи є у світі корпоративної Америки CEO, які достатньо сфокусовані на поліпшенні продукту? Мені здається, ні. Проводьте менше часу з фінансами, у переговорних кімнатах, менше часу з PowerPoint, і більше часу – намагаючись зробити ваш продукт чудовим», – сказав він.

Він також критикував те, як управляється більшість компаній, кажучи про те, що серед керівників занадто багато випускників MBA-курсів.

«У чому взагалі сенс компанії? Навіщо їх організовувати? У самій по собі компанії немає цінності. Вона цінна тільки тим, що є ефективним розподільником ресурсів, за допомогою якої створюють товари і сервіси, самі по собі цінніші, ніж витрачені на них кошти», – сказав Маск.

Замість того, щоб фокусуватися на таблицях, керівники мають піти на фабрику або поговорити з користувачами, зауважив підприємець. За його словами, інновації часто трапляються не через одну проривну ідею, а через постійний фокус на вдосконаленні.

PowerPoint-1

«Просто будьте абсолютним перфекціоністом щодо продукту або сервісу, який ви постачаєте. Якщо ви його не любите, не чекайте, що його полюблять інші», – сказав Маск.

Говорячи про те, яких помилок у зв’язку з цим він припускався у своїх компаніях, підприємець зізнався, що сам іноді відхилявся від своїх порад.

«Коли я занадто багато часу проводив у кімнатах нарад, тоді ситуація погіршувалася. Коли ж я проводив час на фабриці, користуючись машинами, думаючи про ракети, ставало краще», – сказав він.

Коли ж його запитали, чи потребує він кращого делегування своїх завдань, Маск відповів, що його співробітникам подобається, коли він занурюється в деталі їхньої роботи, і порівняв ситуацію з війною:

«Подумайте про війну. Який генерал вам потрібен: той, що відсиджується у башті слонової кістки або ж той, що на передовій? Війська будуть завзятіше битися, якщо побачать на передовій генерала. Тож висувайтеся туди і покажіть, що вам не байдуже… «, – порадив підприємець.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук