Стартап ZooZy залучив інвестиції для свого додатку для догляду за домашніми тваринами

Читати на RU

Українська компанія ZooZy, яка розробляє мобільний додаток для догляду за домашніми тваринами, залучила seed раунд від стратегічного інвестора. Це був Юрій Синиця, генеральний директор і засновник COLLAR, виробника продукції для домашніх тварин.

«Ми давно шукаємо проект, який дозволить нам вийти за рамки тільки фізичних продуктів і надати замовнику цінність, засновану на здоров’ї і продовженні життя вихованців. Сподіваюся, ми зможемо реалізувати це разом з ZooZy», – сказав Юрій Синиця.

Про ZooZy

ZooZy pet Care & Health Assistant — це мобільний додаток для власників домашніх тваринок. Компанія була заснована в 2020 році Ігорем Соловйовим (екс-СЕОі співзасновником Unisender). Партнером проекту є Андрій Длігач (Advanter Group).

Додаток був запущений в жовтні 2020 року. Він виконує наступні функції:

  • профілі тварин,
  • вирахування ваги/прогулянки,
  • карта з місцями, дружніми до тварин, і кнопкою екстрених служб,
  • вбудований інтернет-магазин (з персоналізацією для кожного вихованця і можливістю підписки на звичайні продукти, наприклад, корм).

Інвестиції будуть витрачені на розробку власного трекера для цілодобового моніторингу активності і здоров’я тварини, а також нових функцій: оцифрування харчування, поліпшення персоналізації порад по догляду, гейміфікації і відображення в додатку activity & wellness функцій трекера.

«Ми зробимо ZooZy повноцінним технологічним помічником для здоров’я і догляду за домашніми тваринами, щоб вони отримували догляд і контроль за здоров’ям нарівні з людьми, а власники — більше радості і менше хвилювання для своїх чотириногих вихованців, – зазначив Ігор Соловйов. — ZooZy є частиною потужного тренду «гуманізації» вихованців. Тепер вони повні члени сім’ї, які повинні правильно харчуватися, стежити за своїм здоров’ям і мати страховку».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук