Сервіс фінансового обліку бізнесу Finmap залучив інвестиції

Читати на RU

Український онлайн-сервіс фінансового обліку для підприємців та малого і середнього бізнесу Finmap оголосив про залучення інвестицій. Про це AIN.UA розповіли в компанії.

Іван Каунов та Олександр Соловій. Фото: Finmap
  • У раунді взяли участь інвестиційна компанія BRISE Capital, європейський стартап-акселератор Startup Wise Guys, стартап-інкубатор Sigma Software Labs спільно з фондом Inspirium (засновниками є фаундери шведсько-української ІТ-компанії Sigma Software), а також приватні інвестори, серед яких Дмитро Дубілет, Аркадій Вершебенюк та Маріо Наварро, партнер Demium Startups.
  • Сторони не розкривають суму інвестицій.
  • Інвестиції підуть на розвиток і маркетинг. Також планується розширення команди і тестування нових ринків з найближчою перспективою розширення. Finmap планує розширити географію своєї присутності на ринки Європи, Азії та Латинської Америки. Зараз послуга представлена в 12 країнах.
  • Від початку року команда зросла від 7 до 30 осіб, до кінця 2021 року Finmap прогнозує збільшення до 50-60 осіб. Крім того, проєкт працює над глобальним партнерством з VISA.

Важливо, щоби у компанію повірили не тільки українські, а й міжнародні інвестори — це обов’язково зміцнить бізнес і допоможе досягти поставлених амбітних цілей. Зазначу, що проєкт отримав великий інтерес серед інвесторів, ніж передбачав поточний раунд, і засновники мали можливість обирати.

Олександр Яценко, керуючий партнер BRISE Capital.

В рамках Inspirium ми даємо можливість інвестувати в стартапи не тільки великим компаніям, а й українським ІТ-підприємцям та інженерам, які готові інвестувати в продукти з великим потенціалом. Так, партнерами інвестицій в Finmap стали засновники харківської компанії IdeaSoft, яка з цього року входить до складу Sigma Software Group, а також СЕО ще одного успішного українського стартапу Datrics.ai».

Валерій Красовський, СЕО і співзасновник Sigma Software.

Сервіс Finmap заснували Олександр Соловій та Іван Каунов у 2019 році. У 2021 році до команди приєднався співзасновник monobank, а нині приватний інвестор Дмитро Дубілет, разом з яким команда перезапустила проєкт. Finmap надає користувачам доступ до фінансової аналітики бізнесу. Інформація про витрати і доходи бізнесу відображається на дашбордах і фільтрується за категоріями проєктів і замовників. Є функція створення регулярних і майбутніх платежів, а також автоматична синхронізація через API з рахунками monobank і «ПриватБанку», цілодобова підтримка.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук