Стартап Locad з командою розробників в Україні зібрав $4,9 млн

Читати на RU

Як повідомляє TechCrunch, стартап Locad, який створює комплексне рішення для транскордонних компаній електронної комерції і має штат розробників в Україні, залучив $4,9 млн під час seed раунду.

Head of Engineering української команди Locad Ярослав Поляков у коментарі AIN.UA повідомляє, що стартап планує активно розширюватися і вже відкрив нові вакансії в Україні.


Залучення інвестицій

У раунді брали участь Sequoia Capital India’s Surge, Antler, Febe Ventures, Foxmont, GFC та Hustle Fund та англійські інвестори. Загальна сума інвестицій становила $4,9 млн.

Locad направить залучені інвестиції на інтеграцію з великою кількістю кур’єрів та каналів продажів (зараз Locad можна використовувати з Shopify, WooCommerce, Amazon, Shopee, Lazada та Zalora) та розробку нових функцій для своєї хмарної платформи, включаючи додаткову аналітику даних.

Ярослав Поляков також повідомив, що штат розробників Locad в Україні також планує розширитись.

«Вже півроку Front-end розробка ведеться віддалено з Одеси. Плануємо розширити команду back-end розробки та знайти 3-5 Python Back-end інженерів у нашу віддалену команду в Україні. Це наш ключовий фокус зараз. І паралельно шукаємо Front-End (ReactJS) та Lead Full-Stack інженерів», — зазначив Head of Engineering української команди Locad.

Про Locad

Locad була заснована в Сінгапурі і Манілі Костянтином Робертсом, Джаннісом Даргелем і Шрей Джайном. Зараз компанія має офіси в Австралії, Гонконзі та Індії.

Ціль стартапу — скоротити розрив між послугами доставки на першій та останній милі, дозволяючи компаніям електронної комерції пропонувати нижчі тарифи та швидшу доставку.

Для цього Locad створили хмарну платформу, яка дозволяє користувачам отримувати в реальному часі інформацію про запаси на складах та кількість замовлень. А також сім центрів виконання замовлень, чотири з яких знаходяться на Філіппінах, а три інших – у Сінгапурі, Новому Південному Уельсі, Австралії та Гонконгу.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук