Українська платформа автоматизації бізнесу Onlizer залучила $500 000

Читати на RU

Створена українцями хмарна IT-платформа для автоматизації та впровадження у бізнес-процеси ефективних технологічних рішень Onlizer залучила $500 000 від венчурного фонду QPDigital під час раунду pre-seed. Як повідомили AIN.UA представники фонду, інвестиції будуть спрямовані на доопрацювання продукту та маркетинг


Що пропонує Onlizer

Зображення: Onlizer

Сервіс Onlizer забезпечує синхронізацію необхідних клієнтам сервісів (таких як Google Analytics, 2Checkout, 1C Azure: Blob storage тощо) на одній платформі, спрощуючи формування клієнтської бази, автоматичний зворотний зв’язок, оповіщення та інші аспекти роботи.

При цьому для інтеграції сервісів не потрібно писати код – платформа автоматизує цей процес, і клієнту необхідно лише вибрати потрібні технології.

«Такий підхід покликаний не лише спростити контроль за виконанням бізнес-процесів, а й суттєво скоротити видаткові статті бюджету будь-якої компанії. Сервіс дозволяє до 60% знизити витрати без створення унікального коду та розширення штату розробників. Ми дуже раді тому, що робота з QPDigital дозволить нам розширити функціонал сервісу та підвищити якість продукту», — пояснює CEO та засновник Onlizer Андрій Дерень.

Готові шаблони інтеграцій дозволять швидше та простіше з’єднати потрібні системи та автоматизувати процеси у кілька кліків. Якщо ж клієнту необхідне власне унікальне рішення, його можна створити за допомогою внутрішнього візуального конструктора Onlizer Workflow Studio.

«Контроль за реалізацією бізнес-процесів завжди був надзвичайно важливим, особливо коли йдеться про внутрішні завдання — їх виконання має бути доведене до автоматизму, і водночас відповідати не лише стандартним, а й нішевим запитам конкретного бізнесу. Ми віримо, що майбутнє регулювання будь-яких бізнес-процесів — за сервісами, які здатні примирити автоматизацію з персоналізацією», — коментує угоду СEO та партнер QPDigital Денис Вальвачов.

Про QPDigital та Onlizer

Як зазначає VC.RU, Onlizer заснували українські підприємці Андрій Дерень та Богдан Бондарук у 2016 році. У 2017 році розпочали закритий бета-тест продукту та залучили першого клієнта. У 2020 році сервіс був запущений у публічний доступ.

За даними компанії, сервісом користуються 170 клієнтів у 30 країнах світу. Ключові ринки для Onlizer — США, Австралія, ПАР, Росія та Україна. Основний фокус — на підприємствах малого та середнього бізнесу, але серед клієнтів є підрозділи Microsoft, McAfee, Dragon Capital та інші.

QPDigital – венчурний фонд, який інвестує на ранніх раундах: від pre-seed до раунду А. Фокус фонду: It-logistics, Digital Healthcare, Game Dev, Blockchain та AI. У портфелі QPDigital вже 9 угод із загальним обсягом інвестицій на $4,5 млн.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук