Український стартап Datrics залучив інвестиції від ICU Ventures

Читати на RU

ICU Ventures, венчурний фонд у фінансовій групі ICU, інвестував в український стартап Datrics. Він розробляє no-code-платформу для аналітики та машинного навчання. Сума інвестицій не розголошується.


Datrics розробляє no-code-платформу, яка дозволяє компаніям будь-якого розміру проводити аналіз даних високого рівня без залучення програмістів. Завдяки автоматизації, гнучким шаблонам і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу платформа значно знижує витрати на впровадження аналітичних моделей для бізнесу.

«Завдяки своїй глибокій інженерії Datrics демократизує складну і ресурсоємну аналітику даних, яка зараз критично важлива для будь-якого бізнесу. У компанії є чітке бачення, продукт, який потрібен ринку, і солідні клієнти – це саме той профіль, який ми шукаємо в стартапах», – зазначив Роман Нікітов, керівник ICU Ventures.

Як зазначається на сайті Datrics, продукт стартапу вже використовується для виявлення шахрайських транзакцій, кредитного скорингу, виявлення аномалій і в сфері електронної комерції.

«Крім передових технологій, які, звичайно, дають нові можливості для застосування аналітики, метою Datrics є впровадження наших цінностей в корпоративний світ, а саме – максимально залишити творчу частину роботи для людей і максимально автоматизувати рутинні процеси. Ми вважаємо, що люди є основною цінністю будь-якого бізнесу в наш час. Таким чином, ми звільняємо простір для нових ідей і розробок замість того, щоб виконувати механічні дії. І ми раді працювати з ICU на цьому шляху», – прокоментував СЕО Datrics Антон Вайсборд.

Про ICU Ventures

ICU Ventures – венчурний фонд зі штаб-квартирою в Києві, який інвестує в технологічні компанії з українським та східноєвропейським корінням. Зосереджуючись на допомозі амбітним засновникам побудувати глобальний бізнес, ICU Ventures інвестує на пізньому посівному етапі та раунді «А».

Datrics – один з багатьох стартапів з українським корінням у портфелі ICU Ventures. Раніше фонд інвестував в Petcube, Apostera, 3DLook, Hideez, Augmented Pixels, Respeecher та інші проєкти.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук