Gitlab вийшов на ІРО на біржі Nasdaq. Акції торгуються по $77

Читати на RU

14 жовтня 2021 року компанія GitLab вийшла на ІРО на площадці Nasdaq. До початку публічних торгів ціна акцій становила $77 за акцію: тиждень тому всі говорили про $55 за штуку — таке збільшення свідчить про великий попит на акції компанії. За попередніми оцінками TechCrunch, компанія під час першої публічної пропозиції може вирости до оцінки в $11,3 млрд Такі ж цифри наводить Bloomberg на основі інформації про те, що компанія продасть 10,4 млн акцій по $77 за штуку.

Торги почалися о 19:00 за київським часом під тікетом GTLB, через годину ціна за акцію вже піднялася до $94-95. Відповідно, вартість компанії зростає.

Ще в 2019 році представники GitLab заявили, що планують вийти на ІРО в 2020 році. Плани були зірвані пандемією і вихід було відкладено більш ніж на рік.

Нагадаємо, засновником стартапу є харків’янин Дмитро Запорожець. Він почав займатися GitLab у 2011, маючи постійну роботу. Запорожець вирішив створити альтернативу GitHub, який можна було встановити на свій сервер, оскільки аналоги були надто дорогими. У 2013 році до стартапу приєднався другий фаундер —нідерландський підприємець Сід Сібранджі. З цієї миті вони почали працювати над GitLab фултайм.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук