Стартап Deel залучив $425 млн, з оцінкою — $5,5 млрд. У компанії є інвестори та розробники в Україні

Читати на RU

Стартап Deel, який створює платформу для найму і виплат заробітної плати по всьому світу, закрив інвестиційний раунд в розмірі $425 млн, і довів свою загальну оцінку до більш ніж $5,5 млрд. Як повідомляє Forbes.ua, в Україні знаходиться один із найбільших центрів розробки (після США та Ізраїлю) Deel, а також інвестори.


Про стартап Deel та інвестиції

Deel в 2019 році був заснований випускниками MIT: уродженцем Франції, етнічним євреєм Алексом Буазізі і китаянкою Шу Вон. Компанія пропонує своїм клієнтам простий і швидкий спосіб наймати професіоналів у 150 країнах, не турбуючись про дотримання нормативних вимог, нарахування заробітної плати або управління персоналом.

Deel швидко досяг успіху: відразу після випуску з акселератора Y Combinator компанія залучила $4,5 млн при оцінці близько $15 млн від групи інвесторів на чолі з фондами Sarona Ventures, ESAS Ventures та AltaIR Capital.

З тих пір оцінка зросла більш ніж у 350 разів — до квітня 2021 року Deel залучив понад $204 млн. За цей час його інвесторами стали венчурний фонд Anderseen Horowitzh, глава Uber Дара Хосровшахі та співзасновник Reddit Алексіс Оганян.

Новий раунд у $425 млн підняв оцінку компанії до $5,5 млрд, а статки засновників, в яких залишилося близько 27% компанії, перевищують $1 млрд.

Центр розробки та інвестори в Україні

За словами менеджера Deel з обслуговування клієнтів в Центральній та Східній Європі Мар’яни Тарнавської, українське представництво компанії працює близько року, має близько двох десятків інженерів і є одним з найбільших центрів розвитку після США та Ізраїлю.

Deel також дозволяє наймати українців в інші компанії на своїй платформі. Тарифи при роботі з ФОП починаються від $50 на місяць. А підтримка штатного працівника (що можливо завдяки власній юридичній особі — ТОВ “Діл Юкрейн”) становить близько $500.

Українці також є серед інвесторів Deel. У квітні 2021 року в компанію інвестував венчурний фонд Roosh, створений вихідцем Reface Деном Дмитренком і раннім інвестором компанії Сергієм Токарєвим. З тих пір його інвестиції зросли майже в чотири рази. За даними Forbes, фонд не розкриває розмір інвестиції, але вказує, що це “значна для нас чек”.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук