Український стартап Let’s Enhance отримав $3 млн інвестицій

Читати на RU

Український Let’s Enhance залучив $3 млн інвестицій. Стартап розробляє платформу для обробки зображень за допомогою нейронних мереж — Claid. Головним інвестором стала венчурна компанія Chamaeleon з Кремнієвої долини. Про фінансування AIN.UA розповіли представники Let’s Enhance.

Деталі фінансування

Крім Chamaeleon, у стартап Let’s Enhance інвестували Марго Георгіадіс, Hype Ventures, Acrobator. Фандрейзінг проводився онлайн.

Зібрані кошти підуть на розробку Claid, автоматизованої наскрізної платформи для обробки зображень за допомогою ШІ. Інвестиції вкладуть у розробку додаткових функцій для модерації контенту, збільшення команди інженерів і відділу продажів.

«Наша мета – допомогти бізнесу ефективно створювати та використовувати візуальний контент за допомогою штучного інтелекту нового покоління», – коментує Софія Швець, СЕО та співзасновник Let’s Enhance.

Її Let’s Enhance був запущений в 2021 році як технологія B2B для електронної комерції та ринків у сфері нерухомості, подорожей та харчових технологій, що працюють з великими обсягами візуального контенту.

Зображення в матеріалі: Let’s Enhance

Компанії інтегрують Claid через API, встановлюють необхідні параметри зображення і нейронні мережі крок за кроком редагують фотографії: покращують їх якість і чіткість, виправляють колір і тон, видаляють фон і стискають до заданих параметрів. Як зазначає Let’s Enhance, платформа дозволяє користувачам економити до 90% часу —Claid працює в 10 разів швидше, ніж класичні редактори.

Що таке Let’s Enhance

  • Let’s Enhance – український стартап, заснований у 2018 році Владиславом Пранскевичусом, Софією Швець та Олександром Савсуненком (через деякий час він перейшов на інший проект). Команда має R&D-офіси в Києві, Сан-Франциско та Центральній Європі.
Засновники Let’s Enhance
  • У 2018 році Let’s Enhance потрапив в європейський підрозділ відомого американського акселератора Techstars, розташованого у Великобританії. У тому ж році інвестиційна компанія Digital Future інвестувала в стартап.
  • За останній рік команда потроїлася, а річний дохід перевищив $1 млн.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук