Rallyware залучила $22 млн. Засновниками компанії є українці з офісом у Харкові

Читати на RU

SaaS для підвищення продуктивності Rallyware оголосила про залучення $22 млн від PeakSpan Capital. Гроші будуть спрямовані на розробку платформи на основі штучного інтелекту, а також на розширення команди Rallyware.

Як повідомляв AIN.UA, серед засновників Rallyware є українці, компанія також має R&D-офіс у Харкові та українських інвесторів, включаючи Digital Future.

Rallyware — це онлайн-платформа для підвищення продуктивності та ефективності віддаленої та розподіленої роботи. Аналізуючи дані про ефективність кожного співробітника в режимі реального часу та визначаючи прогалини в їх знаннях і навичках, Rallyware пропонує персоналізовані способи підвищення продуктивності за допомогою своєчасного навчання та трудової діяльності.

«Керівники не сліпо прагнуть включити нові технології в свій робочий процес, а скоріше зосереджуються на використанні стратегічних платформ, керованих даними, які легко інтегруються для забезпечення чіткого, відчутного впливу та досягнення кращих результатів. Ми маємо привілей працювати з деякими з найбільших світових компаній, і ми дуже пишаємося 24-кратною середньою рентабельністю інвестицій і стратегічною цінністю, яку ми їм надаємо», – сказав Джордж Ельфонд, співзасновник і СЕО Rallyware.

За останні кілька років Rallyware продемонструвала швидке зростання з високою інвестиційною ефективністю. Щоб задовольнити величезний попит корпоративних організацій на своє рішення, Rallyware має намір використовувати $22 млн, залучених від PeakSpan Capital, для подальших інвестицій в платформні інновації на основі штучного інтелекту, а також для розширення своєї команди.

Rallyware орієнтований на великі корпоративні організації і на даний момент має клієнтів у більше, ніж п’ятдесяти країнах світу. Серед клієнтів — Samsung, Avon, Tupperware, Vonage, NuSkin і багато інших.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук