«Не так багато засновників обирають інтереси компанії, жертвуючи власним его»: прощальний лист Джека Дорсі команді Twitter

1898
Читати на RU

CEO і співзасновник Twitter Джек Дорсі написав, що залишає посаду глави компанії. Прощального листа він опублікував у Twitter. AIN.UA публікує свій переклад.


Привіт, командо!

Після майже 16 років роботи в компанії, від співзасновника до CEO, до голови правління, тимчасового CEO і знову до CEO, нарешті настав час для мене піти. Чому?

Існує багато розмов про те, наскільки важливо, щоб компанія керувалася її засновниками. Я твердо вірю, що ця умова занадто обмежує і є причиною невдачі. Я наполегливо працював над тим, щоб ця компанія могла звільнитися від своїх основи та засновників. Є три причини, чому я думаю, що зараз правильний час, щоб зробити це.

По-перше: нашим CEO буде Параг (Параг Агравал, який раніше обіймав посаду CTO в компанії – ред.). Рада директорів ретельно розглянула всі можливості і одноголосно проголосувала за це. Особисто я обрав його ще на деякий час назад, оскільки він глибоко розуміє компанію та її потреби. Він стояв за кожним важливим рішенням, яке змінило курс компанії. Він допитливий, творчий, раціональний, вимогливий, самосвідомий і смиренний. Він контролює голову і серце, і я багато чому навчався у нього щодня. Я абсолютно довіряю йому як CEO.

Друга причина полягає в тому, що Брет Тейлор погодився стати головою правління. Я попросив його приєднатися до ради директорів, коли він став генеральним директором, і з тих пір він проявлявляв себе найкращим чином з усіх боків. Він розуміє підприємництво і ризики, величезні масштаби компаній, технологій, продукту — він інженер. Він — це все, н що рада директорів і компанія заслуговує прямо зараз. Брет як лідер дає мені впевненість, що рада буде рухатися вперед. Я цьому надзвичайно радий!

Третя причина – це всі ви. Наша команда сповнена амбіцій і потенціалу. Подумайте про це, Параг почав тут як інженер, і він багато дбав про нашу роботу, він став генеральним директором (у мене був подібний шлях, але він зробив це краще!). Лише це і змушує мене пишатися. Я впевнений, що Параг зможе спрямувати цю енергію якомога краще, він живе нею і знає, чого це вартує. У всіх вас є потенціал, щоб змінити цю компанію на краще. Я вірю в це від усього серця.

Параг стає генеральним директором, починаючи з сьогоднішнього дня. Я залишуся в раді директорів до кінця мого терміну (приблизно до травня 2022 року), щоб допомогти Парагу і Брету з цими змінами. Після цього я піду з ради. Чому б не залишитися? Я думаю, що дуже важливо дати Парагу простір для управління компанією. Повертаючись до моєї попередньої думки, я вважаю, що для компанії важливо мати можливість жити самостійно, без впливу або керівництва її засновників.

Я хотів би, щоб ви всі знали, що це моє власне рішення. Звичайно, воно було важким. Я дуже люблю цей сервіс і цю компанію… і всіх вас. Мені дуже сумно, але в той же час я щасливий. Не так багато компаній досягають такого рівня. І не так багато засновників вибирають інтереси своїх компаній, жертвуючи власним его. Я впевнений, що ми всі доведемо, що це було правильним рішенням.

Завтра у нас буде загальна зустріч, щоб обговорити все це. До тих пір, спасибі за довіру, яку ви дали мені, і за можливість повірити в Парага і в самих себе. Я люблю всіх.

Ps. Я твітнув цей імейл. Моє єдине бажання, щоб Twitter Inc стала найпрозорішою компанією в світі. Привіт, мамо!


Нагадаємо, що Дорсі не вперше залишає посаду CEO Twitter: він перебував на цій посаді до 2008 року, коли перейшов з неї на посаду голови правління компанії. У 2015 році він став тимчасовим CEO, коли Дік Костоло пішов з посади. І через кілька місяців він зайняв цю позицію в повному обсязі. Але, судячи з усього, на цей раз Дорсі не повернеться до управління компанією.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук