Вигравайте один із десяти iPhone13 з «А-Банком» та Mastercard

Читати на RU

«А-Банк» спільно з міжнародною платіжною системою Mastercard розпочинали акцію «Спробуй безконтакт – вигравай топовий смарт», в якій розігрується десять смартфонів Apple останньої моделі.

Для участі в акції достатньо мати картку Mastercard від «А-Банку» та здійснити як мінімум одну успішну оплату через електронний гаманець (Apple Pay, Google Pay, Mi Pay) у POS-терміналі або в інтернеті, при оплаті будь-яких товарів на суму від 200 гривень.

Кожна оплата від 200 гривень братиме участь в акції, тому чим більше буде оплат карткою Mastercard від «А-Банку», тим більше шансів отримати новий iPhone 13.

Щотижня «А-Банк» за допомогою генератора випадкових чисел на офіційній сторінці в Instagram у прямому ефірі обиратиме двох переможців. Акція триватиме з 25 листопада до 25 грудня 2021 року. включно.

Стати клієнтом банку та завантажити мобільний додаток ABank24 можна за посиланням.

З докладними умовами акції можна ознайомитись на сайті Банку.

Про А-Банк

А-БАНК представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами Банку користуються понад 1600000 клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета Банку – надання сучасного та технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України – 232 відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту.

За новинами А-Банку слідкуйте на офіційних сторінках  Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.

Про Mastercard

Masterсard (NYSE: MA) – глобальна технологічна компанія в платіжній промисловості. Наша місія – розвивати та посилювати цифрову економіку, яка надає переваги всім і всюди через безпечні, прості, технологічні та доступні транзакції. Використовуючи захищені дані та мережі, наші партнерства та енергію, ми забезпечуємо рішення та інновації, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам та бізнесам реалізувати свій найбільший потенціал. Наша культура і все, що ми робимо всередині компанії та за її межами, визначається відповідно до коефіцієнта моральності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах та територіях і створюємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх. www.mastercard.com   

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук