Apple посприяє проведенню перепису населення в Україні

Читати на RU

Міністерство цифрової трансформації та Apple підписали Меморандум про співпрацю, згідно з яким сторони співпрацюватимуть у рамках запланованого перепису населення на 2022-2023 роки. Як зазначив Президент Володимир Зеленський у Twitter, Україна стане другою країною у світі, де Apple проведе перепис населення.

Що передбачає меморандум?

З української сторони документ підписав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, а з боку Apple – директор з взаємодії з органами державної влади країн і регіонів Марк Ленон.

Згідно з текстом документа, сторони:

  • Співпрацюватимуть у рамках запланованого перепису населення на 2022-2023 роки.
  • Поділяться досвідом та експертизою у проєктах, пов’язаних з переходом у безпаперовий режим, а також покращать досвід взаємодії громадян та органів державної влади;
  • Розвинуть додаток «Дія» для платформи iOS;
  • Розроблять ініціативи з цифрової грамотності;
  • Розвиватимуть ініціативи щодо залучення цифрових технологій у сфері охорони здоров’я.

Також Мінцифри та Apple створять робочі групи, які відповідатимуть за розробку детальних планів відповідно до узгоджених ініціатив, надаватимуть експертну підтримку та проводитимуть зустрічі для роботи над спільними проєктами.

«Підписання Меморандуму про Apple є важливим кроком не лише для цифровізації в Україні, а й для визнання наших досягнень у цій сфері у всьому світі. Ми вдячні Apple за постійну співпрацю з нашим міністерством і можливість реалізувати найкращі світові рішення для досягнення нашої головної мети – перетворити державу на зручний і ефективний сервіс, якому ми хочемо довіряти», – зазначив Михайло Федоров.

Як зазначили в Мінцифри, в рамках візиту також планується підписання меморандуму про співпрацю між Apple і Мінветеранів. Компанія допомагатиме в діджиталізації та аудиті ветеранів, веденні електронних записів про здоров’я ветеранів з актуальними розробками в зборі та обробці інформації з ґаджетів від Apple.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук