Twitter видалятиме фото, опубліковані без згоди зображених на них людей

Читати на RU

Twitter оновив свої політики стосовно заборон на розповсюдження приватної інформації. Тепер до такої інформації належать і зображення людей, опубліковані без їхньої згоди: соцмережа буде видаляти такі пости.

«Розміщення особистих медіа, наприклад зображень чи відео, потенційно може порушити конфіденційність людини та призвести до емоційної чи фізичної шкоди. Зловживання приватними медіа може торкнутися кожного, але може мати непропорційний вплив на жінок, активістів, дисидентів та представників меншин», — йдеться у заяві Twitter.

Для того, щоб соцмережа видалила публікацію з використанням «персональних медіа» потрібно, щоб зображена на фотографії чи відео людина поскаржилася на пост. Яким чином Twitter буде верифікувати хто сам зображений на фото і чи не була початкова дана згода — невідомо.

При цьому нові правила не розповсюджуються на публічних осіб (наприклад, політиків).

«Ця політика не поширюється на медіа, де публікуються публічні особи чи окремі особи, коли медіа та супровідний текст твітів публікуються в суспільних інтересах або додають цінність публічному дискурсу», — зазначили в Twitter.

Що ще є порушенням політик Twitter?

Згідно з оновленою політикою соціальної мережі порушенням вважається публікація будь-якого контенту, що підпадає під одне з наведених нижче визначень:

  • Інформація про домашню адресу або фізичне місцезнаходження, включаючи адреси, координати GPS або іншу ідентифікаційну інформацію, пов’язану з місцями, які вважаються приватними;
  • Документи, що посвідчують особу, включаючи державні посвідчення особи та номери соціального страхування чи інші національні посвідчення особи (Twitter може робити обмежені винятки в регіонах, де ця інформація не вважається приватною);
  • Контактна інформація, включаючи непублічні особисті номери телефонів або електронні адреси; 
  • Інформація про фінансовий рахунок, включаючи дані банківського рахунку та кредитної картки; 
  • Іншу особисту інформацію, включаючи біометричні дані або медичні записи;
  • Медіафайли з зображенням приватних осіб без їх дозволу.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук