IT-компанію EPAM внесуть до індексу S&P 500

2728
Читати на RU

IT-компанію EPAM внесуть до індексу S&P 500 замість американської Kansas City Southern. Про це пише DOU з посиланням на PRNewswire. 

Що сталося

  • S&P 500 – це фондовий індекс, у кошик якого входить 500 акціонерних компаній США, що мають найбільшу капіталізацію. Список складає компанія Standard & Poor’s.
  • Компанію Kansas City Southern, яка покине список, поглине Canadian Pacific Railway Limited. Угоду планують закінчити в середині грудня.
  • У вересні Bloomberg вніс EPAM в список компаній, які з ймовірно скоро опиниться в S&P 500. 
  • Станом на сьогодні, ринкова капіталізація EPAM становить майже $33 млрд. 

Чому це цікаво

EPAM – найбільша IT-компанія в Україні, згідно з рейтингом DOU, по числу співробітників. За даними на липень 2021 року, в EPAM працює понад 11 000 українських спеціалістів. Офіси компанії працюють в Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці, Харкові, Одесі, Івано-Франківську та інших містах.

Потрапляння до індексу S&P 500 може призвести до подорожчання акцій EPAM. Акції всіх компаній зі списку торгуються на найбільших американських фондових біржах.  S&P 500 не збігається зі списком найбільших компаній США, тому що в нього не потрапляють приватні компанії і компанії, акції яких мають недостатню ліквідність. Тобто, не досягають мінімального обсягу торгів у 250 000 акцій за місяць до оцінки.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук