Отримати 1000 гривень від Президента можна в «А-Банку»

885

09 грудня 2021 року «А-Банк» реалізував можливість оформлення віртуальної картки «єПідтримка» для отримання 1 000 гривень від Президента України. 

«Президентом України ініційовано програму підтримки бізнесу, який зазнав втрат під час карантину. Держава вдячна тим людям, які вакцинувались, і пропонує шляхом коштів, наданих за участь у кампанії вакцинації, підтримати бізнес зі сфери культури, спорту, перевезень, який найбільше постраждав під час карантину. Кожен матиме вибір, на що витратити 1000 гривень — книги, квитки в театр, на концерт тощо».

9 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про виплату 1000 грн допомоги українцям. Отримання допомоги відбуватиметься через механізм видачі коштів на віртуальну картку єПідтримка. А-Банк відразу після ухвалення постанови надає можливість українцям відкрити рахунок для отримання виплати — оформити картку «єПідтримка». 

Картку «єПідтримка» можна оформити в «А-Банку» двома способами.

  1. В мобільному додатку ABank24: у гаманці серед своїх карток обрати картку «єПідтримка», на барабані обрати меню «Картка єПідтримка» та натиснути кнопку «Отримати».
  2. У відділенні «А-Банку»: повідомити співробітнику банку, що вам потрібна віртуальна картка «єПідтримка».

Оформлення цієї картки безкоштовне. Не буде жодної плати за обслуговування.

Після оформлення картки вже 19 грудня у застосунку «Дія» можна обрати створений в «А-Банку» рахунок та надіслати заяву для нарахування 1000 гривень. Виплати отримають усі громадяни України, які мають повний курс вакцинації та «зелений» COVID-сертифікат у застосунку «Дія», незалежно від того, коли вони вакцинувалися. Послуга не працює з сертифікатами, які згенеровані на порталі або отримані в сімейного лікаря. Лише із сертифікатом у застосунку «Дія».

Критерії отримання виплати: 

  • вік 18+;
  • вакцинація двома дозами й наявність «зеленого» COVID-сертифіката у застосунку «Дія»;
  • громадянин України. 

Витратити 1000 гривень можна в категоріях бізнесу, що найбільше постраждали від карантину: креативна, транспортна та спортивна категорії. «А-Банк» розпізнає при оплаті карткою за допомогою МСС-кодів — чотиризначний код, який закріплений за категорією бізнесу. При оплаті карткою «єПідтримка» він має збігтися з одним з кодів. Отже, витратити гроші на інші цілі, перевести їх на іншу картку, зняти готівкою — буде неможливо. Наприклад, при спробі сплатити карткою в магазині одягу банк оплату не проведе, оскільки ця торгова точка має МСС-код «Одяг». Але при сплаті за квиток на потяг чи книги платіж пройде, оскільки ця торгова точка має відповідний МСС, що підпадає під програму «єПідтримки».

Гроші надаються на 4 місяці з моменту отримання, якщо за 4 місяці гроші не будуть витрачені, рахунок закриють, а гроші повернуться в держбюджет.

Про А-Банк:

«А-Банк» представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами банку користується понад 1,6 млн клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета банку – надання сучасного та технологічного сервісу в режимі онлайн за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України – 232 відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту.

За новинами «А-Банку» слідкуйте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.

Про «Дія»:

«Дія» — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На порталі можна отримати онлайн понад 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 15 своїх цифрових документів та 12 послуг. 

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження, довідка переселенця (ВПО) та COVID-сертифікати. Особливої уваги заслуговує революційна технологія «Дія.Підпис» — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук