Дубілет набирає команду для Fintech Farm. Спеціалістам обіцяють опціони

4496
Читати на RU

У липні AIN.UA стало відомо, що Дмитро Дубілет, Олександр Вітязь та Микола Безкровний створили нову компанію — Fintech Farm. Вона займається розробкою платформи для запуску необанків в різних країнах у партнерстві з традиційними банками.

Дмитро Дубілет у своєму Telegram-каналі розповів, що зараз у Fintech Farm працює близько 100 спеціалістів та анонсував 18 відкритих ІТ та бізнесових вакансій.

Про Fintech Farm

Першим проектом Fintech Farm став Leobank, який компанія запустила в Азербайджані у партнерстві з місцевим банком Unibank. На черзі Нігерія, а у перспективі наступних декількох років — запуск необанків у 8 країнах Африки та Азії.

Кого шукають

У Fintech Farm зараз відкрито 18 ІТ та бізнесових позиції у Києві та Дніпрі. Серед вакансій — iOS та Android-розробники, Manual QA та DevOps інженери, техрайтери, бізнес-аналітики, проектні менеджери, маркетинг-менеджери та інші. Робота може бути віддалена або в офісі.

Подивитися повний перелік вакансій та залишили свою заявку на кожну з них можна — тут.

За словами Дубілета, кожен співробітник Fintech Farm отримає опціони. «Ми прийняли дуже дороге для себе рішення — давати опціони на частку в компанії всім нашим співробітникам. Я розраховую перетворити на доларових мільйонерів практично всіх, хто доєднається до нас найближчим часом», — підкреслив він.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук