Logos IT Academy розширює мережу філіалів в Україні

Навчальна платформа Logos IT Academy, яка входить в групу компаній Logos IT Group, вирішила зробити ставку на офлайн-напрям в економічно нестабільний ковідний період. Компанія запускає філіали і розраховує збільшити потік клієнтів у пост-ковідний період, а також зміцнити свої позиції та лідерство в сфері ІТ-освіти. 

Як підтверджують експерти, ринок ІТ освіти в онлайні та офлайні — доволі масштабний та перспективний. Більшість компаній не витримало фінансових навантажень в період пандемії й були змушені перейти в онлайн та зменшити постійні витрати, давши кард-бланш великим компаніям.

Logos IT Academy повідомила, що розширює свою присутність в офлайні і запускає філіали у Дніпрі та Одесі з комплексними програмами навчання ІТ-спеціальностей. Тепер академія буде присутня в офлайн у 5 найбільших містах України: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса. Таким чином, стаціонарний формат навчання доступний в найбільших ІТ-містах України. Що стосується онлайн-навчання, то такий формат доступний з будь-якої точки світу. 

«Logos IT Academy поєднала у собі два сучасних підходи до навчання, які доповнюють один одного та дають можливість студентам обрати, що для них ближче. Максимально гнучкий графік та навчання в будь-який час, в особистому кабінеті, з підтримкою менторів та однокурсників – онлайн. Живе ком’юніті, нетворкінг, колектив однодумців, обговорення стартапів та спільних проектів – стаціонар», – підмітив генеральний директор компанії Руслан Шляпаков.

ІТ-галузь впевнено набирає оберти та перетворюється в одного з лідерів економіки України та стає невід’ємною складовою її міжнародного іміджу. Пандемія, яка охопила світ в середині грудня 2019 року призвела до падіння світової та української економіки у 2020-2021 роках, але це не завадило розвитку української ІТ-сфери. 

ІТ в Україні впевнено зростає орієнтовно на 20% в рік, порівнюючи з попереднім періодом. Експорт ІТ-послуг за своїми об’ємами вже випередив хімічну галузь, галузь мінеральних продуктів і впевнено наближається до показників експорту металургійної галузі. І це на фоні падіння національного ВВП -4.2 % у 2020 році.

Україна – глобальний центр аутсорсингу та стартапів! Найбільша частина клієнтів української ІТ-галузі припадає на США та ЄС. Очікується, що попит та географія зростатимуть і надалі. В жовтні 2021 року холдинг Logos IT Group відкрив офіс ІТ-компанії Logos IT Solutions в США штат Delaware. Міністерство цифрової трансформації поставило ціль: перетворити ІТ-галузь у стратегічну галузь економіки і збільшити її ВВП до 10%. Для цього Мінцифри проводить широкомасштабну цифровізацію українського суспільства та переводить публічні послуги в онлайн, а також створює максимально зручні умови для діяльності ІТ-компаній в Україні.

Кадровий голод в ІТ-сфері росте. Перспективи ІТ-сфери очевидні, але є багато питань, щодо здатності українського ІТ втримати заданий темп і спроможності держави та приватних навчальних закладів забезпечити передумови для цього. Найбільший виклик ІТ-індустрії України є гострий дефіцит кадрів. Основна перевага Logos IT Academy – це зручний формат навчання, забезпечення всією технікою та комплексна програма підготовки, що дає можливість студентам опанувати необхідні технології та створити на практиці свої перші продукти. До завершення навчання в академії студенти вже мають 2-3 проекти в портфоліо, розуміють як працюють ІТ-компанії, мають розуміння як розвиватися в подальшому та прокачують свої софт скіли на тренінгах: Soft skill, Scrum, підготовка до співбесіди і т.д. Такі тренінги обов’язково входять в комплексну програму навчання. 

Не менш важливим є постійне вдосконалення англійської мови. Тому у деякі курси Logos IT Academy вже включено курс англійської релевантний рівню студента. Англійська мова є одним з пріоритетних критеріїв для комфортної роботи в компанії. Для студентів доступні всі рівні від beginner до advanced, а також безкоштовні вебінари та щотижневі спікінг клаби з native speaker.

«Основне завдання академії – сформувати якісний кадровий резерв для внутрішніх потреб холдингу і забезпечити ріст та поповнення ІТ сфери повноцінними кадрами», – відмітила операційний директор компанії Ірина Титар

Для популяризації ІТ-сфери у нас є безкоштовний проект, який дає можливість кожному зануритися у це середовище: спробувати все на практиці, оцінити менеджмент, менторів, академію в цілому, а вже тоді прийняти рішення.

Logos IT Academy в соціальних мережах:

Контактний телефон: 067-990-37-93.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук