Українці почали отримувати 1000 грн за вакцинацію на картки

1860
Читати на RU

Клієнти monobank почали отримувати виплату у розмірі 1000 грн в рамках проекту “єПідтримка”. Наразі до державної програми, окрім mono, також приєдналися “А-Банк”, “Альфа-Банк”, “ПриватБанк” та “Укргазбанк”.

Зображення: AIN.UA

У “ПриватБанк” зазначили, що клієнти банку, які оформили картку за програмою “єПідтримка” — на сьогодні це понад 1 млн користувачів, почнуть отримувати виплати 19 грудня.

Дані по інших банках поки що уточнюються.

Суть програми “єПідтримка”

9 грудня Кабмін затвердив план видачі 1000 грн усім українцям, які пройшли повний курс вакцинації та мають відповідний сертифікат у додатку “Дія”, за програмою “єПідтримка”. Проект спрямований на допомогу українському бізнесу, який найбільше постраждав під час карантину, а тому витратити гроші можна лише на обрані категорії послуг та товарів.

На що можна буде витратити 1000 грн

Співзасновник monobank Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі поділився списком спеціальних пропозицій, які банк розробив для власників карток “єПідтримка” спільно із партнерами.

Усі пропозиції коштують по 1000 грн:

  • 4 сертифікати на знижку в “Планета Кіно” номіналом 250 грн кожен та 4 будь-яких попкорну;
  • сертифікат на 2000 грн для оплати абонементу у мережі SportLife;
  • сертифікат Соnсеrt.uа н 1 рік на всі події.

За словами Гороховського, цей перелік буде доповнюватися. Сьогодні кошти отримають півмійльона українців, які оформили картку “єПідтримка” в mono — всього на даний момент її випустили понад 1,3 млн клієнтів банку.

Для того, аби витратити кошти, потрібно оновити додаток monobank. Оновлення має з’явитися сьогодні або завтра.


Пізніше ми також додамо в матеріал дані по картах інших банків. Детальніше про те, як отримати гроші, AIN.UA писав раніше:

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук