Зробіть диво: «Цитрус» відкрив крамницю найважливіших дарунків для онкохворих дітей

На День Святого Миколая і новорічні свята діти чекають найбільше через можливість отримати бажані подарунки й солодощі. Хтось мріє про новий планшет, чи смартфон, а хтось — про домашнього улюбленця. Але є й такі діти, що мріють зовсім про інше. Наприклад, щоб провести свята не в лікарні, а вдома з сім’єю. Адже рак не знає вихідних, чи свят, як День святого Миколая чи Різдво. 

Сотні онкохворих дітей по всій країні вимушені зустрічати новорічні свята у лікарнях, адже боротьба з раком – це щоденне протистояння хворобі. І для таких дітей дуже потрібні інші речі, з яких:

  • Безпечні крапельниці.
  • Підтримка організму під час лікування.
  • Запас поживних речовин.
  • Засоби для безпечного введення хімієпрепарат.

І це не повний перелік того, що може допомогти дитині забути про хворобу принаймні на свята. 

Зробіть подарунок онкохворим дітям і «Цитрус» подарує 300 бонусних гривень на ваш бонусний рахунок

«Цитрус», спільно з благодійним фондом «Таблеточки», створили віртуальну «Крамницю дарунків на здоров’я», де можна зробити по-справжньому важливий подарунок онкохворим дітям і пришвидшити їх одужання.

Ціль такого шопу – подарувати додаткові сили для лікування, запас впевненості чи спокійні ночі для мам у лікарнях.

15 січня «Цитрус» подарує промокод на 300 гривень для майбутніх покупок за кожен благодійний внесок для того, щоб мотивувати свідомих і небайдужих людей на допомогу онкохворим дітям.

Спробуйте себе у ролі чарівника і подаруйте дітям диво до свят. Допомогти онкохворим дітям подарунком можна всього у кілька кліків. Для когось це вартість двох чашок кави, а для дітей — важливий крок до одужання.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук