Ajax Systems відкриває R&D-офіс у Львові

594
Читати на RU

Український розробник і виробник систем безпеки Ajax Systems відкриває четвертий R&D-офіс, цього разу у Львові. Як повідомили в Ajax, за рік в новому офісі планується створити команду з 20-25 спеціалістів.

Новий офіс відкриється вже в січні 2022

Як повідомили в компанії, досвід автономних R&D-команд в Харкові та Вінниці показав сильні результати: саме у харківському офісі розробили Fibra, нову дротову лінійку пристроїв Ajax, а вінницька команда доповнить продуктову лінійку цілком новим датчиком. 

У першу чергу компанія шукає талановитих інженерів — embedded та hardware-розробників, Java-розробників, а також менеджерів проектів. Відкриття офісу у Львові відбудеться у січні 2022 року.

«Львів дуже привабливий для ІТ-компаній — як аутсорс, так і продуктових. Ми бачимо великий потенціал місцевих розробників та студентів. Очікуємо, що протягом року команда створить кілька нових пристроїв», — повідомив засновник та CEO Ajax Systems Олександр Конотопський.

Львівська команда буде розробляти нові пристрої системи безпеки Ajax незалежно від київського, харківського та вінницького офісів. Усі відкриті вакансії Ajax Systems у Львові можна переглянути за посиланням.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук