Розробники анонімної пошукової системи DuckDuckGo тестують десктопний браузер

1057
Читати на RU

Компанія DuckDuckGo, найбільш відома своєю однойменною пошуковою системою, орієнтованою на конфіденційність, працює над розробкою власного десктопного браузера, головною відмінністю якого також має стати приватність користувача. Як повідомляє The Verge з посиланням DuckDuckGo, ранні тести браузера показують, що він «значно швидший», ніж Google Chrome.

Генеральний директор DuckDuckGo Габріель Вайнберг у своєму блозі розказав, що настільний браузер DuckDuckGo за замовчуванням пропонує «надійний захист конфіденційності», без необхідності вмикати будь-які приховані параметри безпеки.

Як і мобільний додаток DuckDuckGo (що вже доступний на Android та iOS), браузер для комп’ютера буде мати кнопку «Вогонь», яка миттєво стирає всю вашу історію переглядів, збережені дані та вкладки одним кліком.

«Ми створюємо програму з нуля на основі API візуалізації, наданих ОС. Це означає, що все, окрім візуалізації вебсайту (наприклад, керування вкладками та закладками, елементи керування навігацією, паролі тощо), ми повинні створювати самі», — пояснила Еллісон Джонсон, старший менеджер із комунікацій DuckDuckGo.

Іншими словами, у Windows браузер використовуватиме візуалізацію Edge/Chromium, і те ж саме стосується Safari/Webkit на macOS.

Наразі браузер проходить закрите бета-тестування на macOS, але генеральний директор DuckDuckGo натякає, що DuckDuckGo також готує тестування і для Windows. Про те, коли настільний браузер стане загальнодоступним, не повідомляється.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук