Американські стартапи залучили $330 млрд за 2021-й — це новий рекорд

Читати на RU

За інформацією видання Financial Times, що посилається на свіже дослідження авторитетного аналітичного ресурсу PitchBook, у 2021 році приватні стартапи у США та у всьому світі підняли рекордну кількість інвестицій. 

  • Загалом стартапи у Штатах 2021 році залучили $329,8 млрд. Це у два рази більше показнику 2020 року — тоді стартапи отримали $166,6 млрд. І в чотири рази більше ніж п’ять років тому.
  • Більше половини суми — це великі інвестиційні раунди на суму більше ніж $100 млн. Як пише FT, це загалом вказує на готовність інвесторів вкладати великі суми у відносно молоді стартапи. Окрім того, якщо інвестори знаходять перспективні стартапи, вони готові інвестувати, щоб не втратити потенційну можливість зробити вигідний екзит у майбутньому. Як приклад, приводять стартап OpenSea, що на днях залучив $300 млн з оцінкою $13,3 млрд: стартапу всього три роки, а він уже декакорн.   
  • Загальна сума інвестицій у стартапи, що була залучена у 202й році по всьому світу, досягла $671 млрд. 
  • При цьому є аналітики, яких опитали у FT, що говорять про перегрітий ринок і нераціональність того, що відбувається прямо зараз. 
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук