Статок засновника криптобіржі Binance оцінили в $96 млрд

985
Читати на RU

Видання Bloomberg написало матеріал про Чанпена Чжао — засновника криптовабіржі Binance. За інформацією видання, саме Чжао — найбагатша людина Азії та найбагатша людина в криптоіндустрії. 

  • Основна багатства підприємця — Binance. За інформацією Bloomberg, Чжао належить 90% компанії. При цьому видання вказує, що не врахувало у своїй оцінці цифрові активи, тобто криптовалюту, яка також може належати підприємцю. Їх розмір невідомий. 
  • Binance заснована в 2017 році і з того часу виросла до статусу практично найбільшої криптобіржі світу. Її прогнозована виручка за 2021 рік – близько $20 млрд. Для порівняння — це у три рази більше Coinbase. 
  • В самій компанії оцінку Bloomberg називають невірною, посилаючись на волатильність криптовалют і швидку зміну будь-яких розрахунків. Сам Чжао також відмовився коментувати цю інформацію. 

Якщо виходити з того, що статок Чжао дійсно складає $96 млрд, він зайняв би 11 місце у списку найбагатших людей світу та є найбагатшою людину Азії. 

Проблема розрахунків Bloomberg у тому, що нікому не відома точна оцінка долі Чжао у Binance, як і не існує оцінки вартості самої компанії. За інформацією WSJ, оцінка Binance може сягати $300 млрд, а Forbes пише, що Чжао лише 30% компанії, а не 90%, як вказує Bloomberg. У будь-якому випадку, Чжао — дуже багата людина.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук