SoftServe відкриває центри розробки в Мексиці, Колумбії та Чилі

Читати на RU

SoftServe, найбільша українська ІТ-компанія, виходить на ринок Латинської Америки, де відкриває чотири нові центри розробки. Як повідомили у компанії, перший офіс в новому регіоні вже запрацював у Гвадалахарі, столиці мексиканського штату Халіско, наступними відкриють розробницькі центри в найбільших колумбійських містах — Боготі та Медельїні, а також в чилійській столиці Сантьяго.

Як зазначають у SoftServe, на ринку Мексики, Колумбії та Чилі працюють 500 000 ІТ-спеціалістів. Регіон має також і географічні переваги, зокрема, близькість до США. Відтак, Латинська Америка є привабливою для більшості глобальних гравців технологічного ринку.

«Вихід на новий ринок — значний крок для компанії. Нам важливо не просто розширити географію та стати ближчими до наших партнерів в Північній Америці, але й також перенести на інший континент наш досвід та цінності. А це й активна участь в розвитку локальної ІТ-індустрії, побудова ІТ-спільнот через підтримку освіти, розвиток працівників, впровадження кращих ініціатив соціальної відповідальності, екологічних практик та благодійних проектів», — зазначив Ярослав Любінець, співзасновник та голова ради директорів SoftServe.

У планах компанії — найняти 3000 працівників в Латинській Америці до кінця 2025 року, станом на сьогодні в компанії відкрито вже пів сотні вакансій в регіоні. Також цього року, SoftServe планує розпочати співпрацю з низкою технічних університетів у Гвадалахарі, Боготі, Медельїні та Сантьяго.

Загалом, SoftServe на сьогодні налічує понад 12 000 працівників та 41 офіс у 12 країнах. Найбільші розробницькі центри компанії розташовані в Україні, проте, як зазначають представники SoftServe, стрімко розвивається також присутність компанії у Польщі та Болгарії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук