Почитати на вихідних: знаменитий стаканчик з Нью-Йорка, digital humans та історія гіду Michelin

1064

В нашій традиційній добірці: навчатися самостійно, велика розмова з картографом, Kyiv Local Brewery, як купити пай та інші матеріали, які ми рекомендуємо до прочитання.

?‍? Як навчатися самостійно: поради методолога

Ми поговорили з методологинею освітніх проєктів та персональних стратегій навчання Анастасією Котенко про те, чим відрізняється навчання дітей і дорослих, яким може бути самостійне вивчення і як можуть стати в пригоді персональні стратегії. Читати повністю…

?️ «Мапи стають інтерактивними, такими, що розповідають історії»: картограф про експерименти та традиції у своїй професії

Викладач Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Федір Гонца вже більше десяти років створює мапи. В основному він зображує територію України — від місць падінь метеоритів до маршруту подорожі художника Олександра Богомазова, — але робить і більш незвичні, як мапа всесвіту з «Гри престолів». Федір розповів Bird in Flight, які тренди є в картографії, хто створює круті мапи в Україні та чому краще пошукати альтернативу Google Maps. Читати повністю…

? Спершу — бізнес, потім — пиво. Історія локальної броварні Kyiv Local Brewery

У 2017 році Євген Нартенко разом із давнім другом Дмитром Самойловим вирішили заснувати власний бренд крафтового пива Kyiv Local Brewery. Зараз вони за кількістю людей у команді – одна з найменших пивоварень, які виготовляють понад вісім тонн пива на місяць.

Спеціально для AIN.Business Марія Бліндюк поговорила зі співзасновником Kyiv Local Brewery Євгеном Нартенком про складнощі бізнесу пивоваріння, участь у фестивалях та реінвестиції у справу за три роки. Читати повністю…

«Вероятно, самый успешный бумажный стаканчик»: почему из него пьют кофе Питер Паркер, Тони Сопрано и Люди в чёрном

Стаканчики для кофе в греческом стиле – такой же неотъемлемый атрибут «киношного» Нью-Йорка, как жёлтое такси, Статуя Свободы, Бруклинский мост или захватывающие дух небоскрёбы. По любому из этих элементов можно безошибочно определить, где разворачиваются события фильма или сериала.

Внешний вид стаканчиков Anthora не меняется — бело-голубые цвета, нарисованный кувшин и надпись «античным» шрифтом: «Мы рады вас обслужить» (We are happy to serve you).

Очередной миг славы Anthora в соцсетях наступил благодаря фильму «Человек-паук: Нет пути домой». Читать полностью…

?️ «Я думав, що мене звільнять»: як Том Голланд одягнув костюм Людини-павука

«Людина-павук: додому шляху нема» встановив постпандемійний рекорд, зібравши у світі 1,37 млрд доларів, а в Україні став найкасовішим фільмом за всю історію прокату. Стрічка зробила рекордсменкою і студію Sony (це її найприбутковіший фільм), і 25-літнього Тома Голланда, який зіграв головну роль у нових фільмах про Пітера Паркера. Актора записали до Книги рекордів Гіннеса як наймолодшу Людину-павука. Про роман Тома з Зендеєю написали не лише американські таблоїди, а після трилогії про Пітера Паркера він збирається проміняти спандекс на костюми хореографа Фреда Астера («Смішне обличчя», «Потанцюймо»). DTF Magazine розповідає все, що треба знати про нову зірку Голлівуду, і те, яке кіно з нею варто дивитися. Читати повністю…

? Что нужно знать о digital humans

Метаверс развивается. В цифре появляются копии и симуляции всего — пространств, предметов и, конечно, людей.

Как создаются эмоции и движения цифровых персонажей, зачем их кастомизировать и какие возможности это дает — на SKVOT-лекции рассказал Environment Artist Дима Витман, который уже 7 лет работает с игровым движком Unreal Engine. А мы законспектировали самое важное. Читать полностью…

? Як купити землю (пай): деталізована інструкція

Будь-яку землю в Україні, крім державної, можна вільно продавати і купувати з 1 липня 2021 року.

З чого треба починати, якщо ви хочете придбати омріяну земельну ділянку для пасивного інвестування в землю, для здавання в оренду й отримання ренти чи для створення невеликого бізнесу?

Питань багато: ціни, якість землі, додаткові витрати, коли найкращий час для купівлі, “схеми” і ризики для покупців.

Хоча минуло шість місяців, наразі не все ще ідеально працює. Учасники процесу – власники, орендарі, фермери, агрохолдинги і нотаріуси, які завіряють угоди – поки що так само адаптуються до нових реалій.

Для тих, хто хоче купити землю або планує це зробити, ЕП підготувала детальну інструкцію з основними питаннями, з якими доведеться зіткнутися покупцю.

Інструкція може бути корисною для тих, хто розглядає землю як перспективний інвестиційний інструмент, а також для тих, хто хоче придбати 1-30 гектарів і більше для започаткування аграрного бізнесу або інших цілей. Читати повністю…

?️ Рататуй и звезды. Как появился ресторанный гид Michelin и почему лучшие рестораны мира нередко убыточны

История возникновения самой престижной в ресторанном мире награды не имеет никакого отношения к кулинарии. Началась она в Клермон-Ферране, куда молодой и перспективный инженер Андре Мишлен вынужден был вернуться из Парижа, прервав успешную карьеру, чтобы спасти от разорения основанный его дедом в 1832 году завод по ремонту сельскохозяйственной техники. Вскоре Андре вовлек в это дело своего младшего брата Эдуарда, который и стал управляющим директором. Читать полностью…

? Етнографія в Instagram: як Carpathian Сult досліджує Карпати

Після мандрів Європою Христина Буній у 2018 році вирішила присвятити себе дослідженню Карпат — регіону, в якому вона народилася та зростала. Так виник проєкт Carpathian Cult, що через архівні сімейні фотографії відкриває відомі і незвідані фрагменти карпатської культури. Завдяки особистому підходу до роботи дослідниця змінює ставлення до локальної етнографії та робить її доступнішою для суспільства. Читати повністю…

?? Сделать Большой Зимбабве снова великим. Как африканские археологи меняют представления о прошлом континента

Многие современные представления об истории государств Африки до сих пор обусловлены колониальным мировоззрением. Оно сформировалось под влиянием первых европейских исследователей, которые, встречаясь с руинами древних городов, просто не верили, что африканцы способны построить нечто столь величественное. И даже авторы более поздних исследований зачастую не изучают местный опыт, а просто используют привычные, западные модели, уверен археолог, профессор Оксфордского и Кейптаунского университетов Шадрек Чирикуре из Зимбабве. Сам Чирикуре посвятил свою жизнь раскопкам Большого Зимбабве — средневекового города-государства. Почитайте наш пересказ статьи о нем в журнале The Economist. Читать полностью…

Якщо ви вже все прочитали, а вихідні досі тривають, зазирніть до наших попередніх добірок — вони зібрані тут.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук