Найбільший торент-трекер з українським контентом Toloka не працює майже тиждень

1693
Читати на RU

Один з найстаріших українських торент-трекерів Toloka або ж «Гуртом» пішов у офлайн: не працюють сайти toloka.to, а також toloka.hurtom.com. Сайт перебуває у офлайні від 14 січня 2022 року.

  • Трекер Toloka запустився у 2007 році, і був відомий тим, що волонтери готували український переклад та озвучку для відомих фільмів та ігор, і публікували її. Неофіційний український дубляж від «Гуртом» часом використовували легальні онлайн-кінотеатри.
  • Офіційних заяв від адміністраторів сервісу поки що немає, тож неясно: це технічний збій чи сайт, приміром, «вимкнули» через скарги правовласників. Адже хоч це й некомерційний ресурс, що не заробляє на рекламі, але на ньому були роздачі піратського контенту.
  • У 2017 році адміністрація ресурсу створила чат для розробників на Gitter, де мала координуватись розробка нової версії сервісу. Наразі у чаті обговорюють версії того, що сталося з сайтом, а також варіанти відновлення роботи сервісу чи його роздач.
  • Mezha.media з посиланням на власні джерела повідомляє, що сайт має запрацювати найближчим часом, і буде офлайн у період від кількох днів до тиждень. Це пов’язано із його переходом на нову платформу.

Будемо доповнювати матеріал, як з’являтиметься нова інформація.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук