Українські компанії можуть отримати €50 000 за кліматичні інновації

Читати на RU

До 28 лютого 2022 року триває приймання заявок на грант «Кліматичні Інноваційні Ваучери» для українських компаній малого і середнього бізнесу. Учасники можуть отримати  €50 000 на розробку або впровадження в процеси екологічних технологій. 

Проекти мають зменшувати викиди парникових газів або підвищувати ефективність споживання енергії. Податися на грант можуть компанії, які: 

  • Впроваджують або розробляють дружні до довкілля технології.
  • Зареєстровані як юридична особа (приватна компанія) на території України.
  • Здійснюють свою діяльність щонайменше один рік.
  • Готові до співфінансування у розмірі щонайменше 25% від суми гранту.

Подати заявку потрібно тут. Переможці можуть спрямувати грантові кошти на оплату послуг, що допоможуть вдосконалити або фіналізувати інновацію. Ваучер покриє вартість послуг з дизайну прототипів кліматичних технологій, сертифікацій, тестування та патентування, розробку IT компонентів, маркетингових послуг тощо. 

Також щочетверга для потенційних учасників грантового конкурсу будуть проходити онлайн консультації щодо проекту та особливостей заповнення заявки.

У 2021 році шість українських компаній вже отримали ваучери на загальну суму майже €240 000 і впроваджують «зелені» інновації у своєму бізнесі. Серед проектів є панелі із переробленого пластику для інтер’єрів, сільськогосподарські безпілотники, сталі житлові комплекси, нові технології очищення стоків та інше.

Проєкт «Кліматичні Інноваційні Ваучери» є компонентом програми ЄБРР «Центр трансферу технологій та фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC), що підтримується ЄС у рамках ініціативи EU4CLIMATE. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук