Об’єднана компанія McAfee Enterprise та FireEye отримала назву Trellix

Читати на RU

Інвестиційна компанія Symphony Technology Group (STG) запустила Trellix —
нову компанію, яка буде фокусуватись на забезпеченні розширеного виявлення загроз та
реагуванні на них для організацій, які прагнуть прискорити технологічні інновації за допомогою
машинного навчання та автоматизації. Trellix з’явилася на базі компаній McAfee Enterprise і
FireEye, що об’єдналися в жовтні 2021 року.

Компанія Trellix з’явилася в результаті раніше оголошеного об’єднання McAfee Enterprise та FireEye у жовтні 2021 року.

«Ми дуже раді, що Trellix з’явився в портфоліо STG, – сказав Вільям Чізхолм, керуючий партнер STG. «Клієнти можуть очікувати, що платформа безпеки Trellix забезпечить найсміливіші інновації на ринку».

«Сучасні організації прагнуть цифрової трансформації. Для забезпечення постійних інновацій, зростання та відмовостійкості потрібна міцна основа безпеки, — сказав Брайан Пальма, головний виконавчий директор Trellix. «Платформа Trellix XDR захищає наших клієнтів, оскільки ми реалізуємо безпеку за допомогою автоматизації, машинного навчання, архітектури, що розширюється, та аналізу загроз».

«У нову компанію Trellix ми принесемо всю свою 30-річну експертизу, передові рішення, дружні стосунки з партнерами та море оптимізму. Trellix створена для забезпечення адаптивної кібербезпеки, призначеної для захисту від сучасних загроз не тільки сьогоднішнього, а й завтрашнього дня. Я пишаюся тим, що використовуючи досвід McAfee Enterprise і FireEye представлятиму на ринку цілісну платформу інформаційної безпеки під новим брендом Trellix» – прокоментувала Айзада Кидирбекова – регіональний директор Trellix в Україні та країнах Кавказу.

Екосистема Trellix XDR призначена для підвищення ефективності операцій із забезпечення безпеки, надаючи клієнтам можливість використовувати понад 600 власних та відкритих технологій безпеки. Надаючи аналітикам краще розуміння, більший контроль та вичерпний контекст загроз, вони, у свою чергу, можуть заощадити час та вжити рішучих заходів для усунення загроз.

«XDR обіцяє значно підвищити ефективність безпеки, і виробники, які зможуть надати такий функціонал, будуть активно присутні на ринку», — сказав Френк Діксон, віце-президент програми Cybersecurity Products, IDC. «Однак для інтеграції контексту та отримання результатів потрібні великі ресурси та багато роботи. Завдяки комбінованому портфелю продуктів, що охоплює кінцеві точки, мережу, обмін повідомленнями, захист даних та хмарні послуги, Trellix пропонує вражаючий портфель мультитехнологій, який відповідає вимогам XDR».

Очікується, що STG запустить портфоліо McAfee Enterprise Secure Service Edge (SSE) як окремий сестринський бізнес найближчим часом.

Додаткова інформація:

Про компанію Trellix

Trellix — нова глобальна компанія, що утворилася на базі злиття бізнесу McAfee Enterprise та FireEye, по-новому визначає майбутнє кібербезпеки. Відкрита та вбудована платформа компанії для розширеного виявлення та реагування на загрози (XDR) допомагає організаціям, які стикаються з найбільш сучасними загрозами, отримати впевненість у захисті та стійкості своїх операцій. Експерти безпеки Trellix разом із широкою партнерською екосистемою прискорюють технологічні інновації за допомогою машинного навчання та автоматизації, щоб розширити можливості більш ніж 40 000 клієнтів з бізнесу та державного сектору. 

Про компанію STG 

Symphony Technology Group (STG) – приватний інвестор, який співпрацює з провідними компаніями на ринках ПЗ, даних та аналітики. Ця венчурна фірма синтезує досвід, гнучкість та ресурси для створення стратегічної цінності та розкриття потенціалу інноваційних компаній. У рамках партнерської діяльності, націленої на збирання найпривабливішого для ринку портфеля клієнтоорієнтованих підприємств, STG закладає основи сталого зростання, вигідного для всіх існуючих та майбутніх зацікавлених осіб. Місія фірми — трансформація та розвиток видатних технологічних компаній у співпраці з командами управлінців світового рівня. Велике портфоліо STG вже включає понад 35 міжнародних компаній. Додаткова інформація доступна на сайті.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук