Як видалити акаунт в Pinterest – інструкція

Pinterest – це інтернет-сервіс, запущений розробником Беном Сільберманом в 2009 році. Платформа створена для пошуку ідей та натхнення. У доступі для користувачів – однойменний сайт, а також мобільний додаток. У матеріалі AIN.UA розповідає, що таке Pinterest і як, за необхідності, видалити акаунт на платформі.

Pinterest

Pinterest – це соціальний фотосервіс, за допомогою якого користувачі можуть шукати та публікувати власні ідеї, а бізнеси – просувати товари.

У Pinterest юзери можуть завантажувати не тільки картинки, але й відеозаписи. При цьому, при пошуку контенту за запитом, сервіс підбирає зображення, відштовхуючись від попередніх вподобань. Користувач може ставити «піни», що є аналогом до лайків, формувати зображення в колекції (дошки) у власному профілі Pinterest, зберігати їх на будь-який пристрій та ділитися з друзями.

Зображення у матеріалі: AIN.UA

Pinterest – це також корисний інструмент для бізнесу, оскільки кожна картинка може бути прив’язана до певного сайту. Клік користувача Pinterest викликає перехід, а отже – збільшуються перегляди інтернет-сторінок та продажі товарів.

Історія Pinterest

Історія Pinterest почалась у 2009 році. Ідея створити сайт для пошуку натхнення прийшла розробникам з Каліфорнії (США) Бену Сільберману, Евану Шарпу і Підлозі Саерре. У 2010 році вони запустили бета-версію платформи, доступ до якої надавався лише за запрошеннями.

Згодом аудиторія почала стрімко збільшуватись – розробники вирішили відкрити доступ до Pinterest усім охочим у 2012 році. На той момент сервісом користувались вже понад 11 млн юзерів. В 2015 стартап увійшов до десятки найдорожчих у світі – до цього часу проект вже отримав сім раундів інвестицій на загальну суму $762,5 млн. Компанію оцінювали в $11 млрд.

Pinterest - це-1

В 2017 Pinterest отримав чергове фінансування. На цей раз сума залучених коштів становила $150 млн, а вартість компанії оцінювалась вже у $12,3 млрд. Загалом за час існування компанія отримала понад $1,4 млрд інвестицій. У вересні 2018 року сервіс подолав позначку 250 млн користувачів. Виручка компанії зросла до $755,9 млн.

В 2019 році Pinterest подала заявку на IPO. Соціальна мережа почала торгувати акціями на Нью-Йоркській фондовій біржі. Напередодні соцмережа оцінила себе в $10-11,3 млрд. В 2021 році у Pinterest понад 450 млн користувачів, 100 млн вдалося залучити за 2020 рік пандемії.

Як видалити Pinterest

Не зважаючи на те, що Pinterest – це корисний сервіс як для звичайних користувачів, так і для бізнесу, як і з іншими додатками, може виникати потреба у повному видаленні акаунту. AIN.UA розповідає, як це зробити.

  • Відрийте додаток Pinterest на пристрої.
  • На панелі керування знизу натисніть на власне зображення профілю.
Pinterest - це-2
  • Натисніть на три крапки у правому верхньому куті.
  • Перейдіть у «Налаштування», а далі – у «Налаштування облікового запису».
Pinterest - це-3
  • Прогортайте стрічку до низу та оберіть «Видалити обліковий запис».
  • Натисніть «Продовжити», вкажіть причину видалення та оберіть «Надіслати листа».
  • Перевірте електронну пошту, до якої прив’язаний даний акаунт Pinterest, – соцмережа надішле запит на підтвердження видалення.
Pinterest - це-4
  • Підтвердіть видалення.

Зверніть увагу, видаливши обліковий запис, ви не зможете відновити свої піни та дошки. Платформа не дає можливості тимчасово заморозити акаунт – усі дані після завершення процедури видалення будуть втрачені.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук