«Нова пошта» платитиме за товар авансом. Як активувати нову послугу

Читати на RU

«Нова пошта» запустила послугу «Факторинг післяплати». Вона дозволяє продавцю отримати гроші ще до того, як покупець розрахується за товар у відділенні. 

Зазвичай продавець отримує кошти за товар лише через 2-3 дні після замовлення. Цей час йде на відправлення, отримання посилки та банківські зарахування. З «Факторингом післяплати» гроші надійдуть одразу після відправлення поштою та без необхідності застави. Нова послуга надається фінтех-компанією НоваПей, яка входить до Групи компаній «Нова пошта».

Ось як це працює :

  1. Двічі на день NovaPay виплачує аванс за посилки, що напередодні були відправлені «Новою поштою» з післяплатою.
  2. Ви отримуєте інформацію, коли одержувач забирає посилку або відмовляється від неї.
  3. За підсумками місяця формується реєстр скасованих відправлень та нараховується комісія за послугу факторингу.
  4. Ви повинні перерахувати зайві авансові кошти за скасовані та повернуті відправлення до 10 числа наступного місяця.

Щоб активувати нову послугу, потрібно підписати договір з «НоваПей» на переказ коштів та угоду на факторинг післяплати. Її вартість — 0,2% від суми авансу. Наприклад, ви відправили післяплатою товар, який коштує 1 000 грн. Щоб отримати гроші авансом, ви сплатите 0,2% від суми за факторинг, але не менше 10 грн, та 2% за переказ коштів. Тобто 22 гривні. 

Однак вам можуть відмовити у договорі. Послуга доступна для компаній, які регулярно надсилають товари «Новою поштою». Також потрібно мати низький відсоток повернень та гарну історію співпраці. В компанії кажуть, що послуга дозволяє клієнтам отримувати додаткові оборотні кошти, прискорити свої бізнес-процеси та збільшити обсяги реалізації.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук