Twitter заблокував бота, який грубіянив та спойлерив слова у Wordle

Читати на RU

Twitter за порушення правил платформи заблокував акаунт @wordlinator — бота, який у коментарях до постів користувачів про результати гри у Wordle залишав грубі повідомлення зі спойлерами. Спойлери були точними, що могло зіпсувати гру всім, хто випадково побачить коментарі з ними, пише The Verge.

  • Суть гри Wordle полягає у тому, що гравцям щодня пропонують пазл: відгадати слово з шести спроб. Останніми дням гра Wordle стала дуже віральною, а кількість учасників виросла з десятків до сотень тисяч. Ще у листопаді 2021 року в неї грало 90 людей, а уже через два місяці — більше 300 000.
  • Користувачі Twitter почали активно постити свої результати гри. У коментарях під їхніми постами бот @wordlinator залишав повідомлення із спойлером — наступним словом, мотивуючи це бажанням “завдати урок” користувачам, які діляться досягненнями. Окрім того, розробник боту показав, що постійне поширення результатів засмічує стрічку соцмережі.
  • На запит The Verge про те, яке саме правило порушив @wordlinator, Twitter не відповів. Видання припускає, що акаунт порушив вимогу про заборону «розсилати користувачам спам, турбувати їх чи іншим чином надсилати їм небажані повідомлення».

Детальніше про Wordle ми розповідали раніше.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук