Режим для IT-компаній «Дія City» запустять з 8 лютого

Читати на RU

В Україні ще минулого року прийняли законодавство, що впроваджує для IT-компаній спеціальний режим роботи під назвою «Дія City». Реєстрація компаній, що хочуть брати участь в ньому, стартує 8 лютого 2022 року. Про це AIN.UA повідомили в Міністерстві цифрової трансформації (Мінцифри).

  • Це — день проведення Diia Summit, конференції від Мінцифри, де відомство обіцяє розповісти усі деталі про те, як реєструватись у «Дія City» та як працюватиме цей режим.
  • Уже є Постанова Кабміна, що описує, як саме працюватиме ця реєстрація. Мінцифри має запустити онлайн-реєстрацію на сайті.
  • Щоб зареєструватись резидентом «Дія City», IT-компанія звертається до Мінцифри із відповідною заявою за формою, затвердженою Кабміном (її можна скачати тут). Причому заяву можна буде подавати і через сайт Мінцифри, і на електронну пошту відомства.
  • Заява на вступ до «Дія City» — це документ на кілька сторінок, де компанія-заявник вказує свою назву та назву юрособи, контактні дані, розмір доходу, вид своєї діяльності тощо.
  • Мінцифри розглядає заяву та додані до неї документи протягом 10 робочих днів з того дня, як їх отримала, перевіряє інформацію на достовірність, та вирішує: лишати заяву без розгляду, відмовити у статусі чи надати компанії-заявникові статус резидента «Дія City».

8 лютого 2022 року AIN.UA опублікує детальний матеріал про старт роботи «Дія City» та про те, як компанії зареєструватися у ньому.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук