Gmail представить оновлений інтерфейс в лютому

Читати на RU

В лютому Google почне запроваджувати новий інтерфейс для свого сервісу електронної пошти Gmail. Однак, як пише The Verge, оновлення буде доступне не для всіх користувачів.

Оновлення має зробити зручнішим перехід між електронною поштою Gmail та іншими програмами Google Chat, Meet і Spaces.

Ярлики програм будуть розташовані в «меню навігації», окремій колонці ліворуч. Раніше вони були у спільній стрічці з папками та мітками для листів. Нове меню дозволяє легко перемикатися між програмами в одній вкладці або вікні браузера.

Випробувати новий інтерфейс можна буде з 8 лютого, електронна пошта зустріне користувача відповідним повідомленням. З квітня новий варіант дизайну буде включений за умовчанням, але можливість вибрати старий варіант збережеться в налаштуваннях.

В компанії зазначили, що новий інтерфейс буде доступний не усім користувачам. Ось перелік облікових записів, які побачать оновлення: Google Workspace Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Fundamentals, Education Plus, Frontline, Nonprofit, G Suite Basic або Business.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук