Hotels.com припиняє роботу в Україні з 1 квітня 2022 року. Всі облікові записи закриють

Читати на RU

В соціальних мережах почали з’являтись повідомлення про розсилку користувачам Hotels.com, в якій компанія повідомляє про припинення своєї роботи на території України. На сайті Hotels.com також повідомляється, що сервіс не приймає бронювання на дати пізніше 31 березня 2022 року.

Закриття українського Hotels.com

Сервіс повідомив свої користувачів, що всі облікові записи пов’язані з вебсайтом і застосунком Hotels.com в Україні будуть закриті 1 квітня 2022 року.

«Оскільки ви користуєтеся сервісом Hotels.com, повідомляємо вам, що 1 квітня 2022 року ми закриємо всі облікові записи мандрівників, пов’язані з вебсайтом і застосунком Hotels.com в Україні. Нам прикро за цю несподівану новину. Ми хочемо поділитися важливою інформацією про цю зміну й про те, що вона означає для вас», — йдеться в повідомленні сервісу.

При цьому всі активні на момент повідомлення бронювання залишаються, проте внести в них зміни можливо лише до 31 березня 2022 року. Користувачі також все ще можуть створити нове бронювання, проте виїхати з номеру потрібно буде також до 31 березня.

«Якщо у вас є прийдешнє бронювання на Hotels.com, ви в будь-якому разі зможете їм скористатися. Якщо вам потрібно внести в нього зміни, ми просимо зробити це до 31 березня 2022 року. У зв’язку з закриттям ви не зможете змінювати свої бронювання на нашому веб-сайті або в мобільному застосунку після 31 березня 2022 року. Якщо вам потрібна допомога з бронюванням після цієї дати, ви можете зв’язатися з нами за номером телефону, зазначеним нижче», — повідомили користувачам Hotels.com.

Одночасно з закриттям в Україні, сервіс також залишив і російський ринок. Редакція AIN.UA відправила запит в Hotels.com, щоб з’ясувати причини такого рішення, проте на момент публікації матеріалу відповіді поки не отримала.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук