«А-Банк» продовжує виплати 1000 гривень від держави в online-режимі: що нового?

Читати на RU

«А-Банк» продовжує виплати 1000 гривень усім, хто має дві вакцини та зелений сертифікат у «Дії». 

З 7 лютого картку «єПідтримка» для отримання 1000 гривень в банку можуть оформити вакциновані підлітки, яким виповнилось 14 років. 

Також зміни відбулися щодо переліку категорій, у яких можна скористатись коштами по програмі «єПідтримка». З 07 лютого додали можливість використати 1000 гривень у категорії «Шкільне приладдя та канцелярські вироби» та «Освіта». З 14 лютого клієнти можуть сплачувати карткою «єПідтримка» за державні поштові послуги, а для клієнтів у віці понад 60 років доступна оплата карткою «єПідтримка» за комунальні послуги. Оплатити комунальні послуги карткою «єПідтримка» банк пропонує клієнтам онлайн – у мобільному додатку ABank24

Гроші на картку «єПідтримка» клієнти банку отримують миттєво, а саму картку можна оформити в банку трьома способами.

  1. У застосунку «Дія» вибрати послугу «Отримання 1000 гривень». Застосунок перевіряє три умови: наявність повної вакцинації, вік, громадянство. Якщо все добре, з’являється кнопка «Далі». Треба перейти на перелік банків, де можна відкрити спецрахунок. Натиснути на «А-Банк», перейти в мобільний застосунок ABank24, вибрати послугу «Отримання картки єПідтримка».
  2. В мобільному додатку ABank24: на головному екрані перейти до гаманця карток, серед карток вибрати картку «єПідтримка» та натиснути кнопку «Отримати».
  3. У відділенні банку: повідомити співробітнику банку, що вам потрібна віртуальна картка «єПідтримка».

Оформлення цієї картки безкоштовне. Не буде жодної плати за обслуговування.

На сьогодні 310 000 карток «єПідтримка» оформили в «А-Банку», 190 мільйонів гривень вже зараховано на картки! Понад 70 мільйонів гривень клієнти банку вже витратили по картках «єПідтримка».

Вже наприкінці лютого клієнти банку зможуть отримати пластикову картку «єПідтримка». Пластикову картку зможуть отримати клієнти, які не мають картки «єПідтримка», і клієнти з діючою віртуальною карткою «єПідтримка» зможуть замінити її на пластикову.

Про банк:

«А-Банк» представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами Банку користується понад 1,6 мільйона клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета Банку – надання сучасного та технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України – 232 відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту.

За новинами банку слідкуйте на офіційних сторінках TelegramFacebook, Instagram, Youtube, TikTok.

Про Дія:

«Дія» — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На порталі можна отримати онлайн понад 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 15 своїх цифрових документів та 12 послуг. 

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження, довідка переселенця (ВПО) та COVID-сертифікати. Особливої уваги заслуговує революційна технологія «Дія.Підпис» — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук