MakeUp та Parfums.ua разом працюватимуть в Україні. Що це означає

Читати на RU

Як стало відомо AIN.UA, компанія Parfums.ua почала використовувати логістичні потужності MakeUp в Україні. Розповідаємо, що сталось. 

MakeUp та Parfums.ua

  • Компанія Parfums.ua віднедавна почала використовувати можливості свого основного конкурента — MakeUp. Перш за все, мова про логістику та доставку. Зокрема, якщо ви зробите замовлення на сайті Parfums.ua, є велика ймовірність, що доставка буде здійснена у коробці MakeUp. 
  • Як повідомили AIN.UA джерела, близькі до обох компаній, за рахунок цього Parfums.ua намагається зменшити свої витрати на логістику, оскільки можливості MakeUp — в рази більші. «Працює ефект масштабу. Припустимо, що Parfums.ua доставляє у Харків X посилок, а MakeUp у той же час — 10X. Очевидно, що вартість доставки у другої компанії буде сильно менша, а отже — більший заробіток», — коментує співбесідник AIN.UA. 
  • Таким чином обидві компанії фактично об’єднують свої зусилля для роботи на українському ринку. При цьому обидві продовжують працювати під власними брендами, а мова про поглинання не йде. Згідно українських та закордонних реєстрів, Parfums.ua не змінював своїх власників.

Що кажуть в компаніях

Редактор AIN.UA попросив учасників прокоментувати співпрацю. На наш запит відповів керівник MakeUp Сергій Волобуєв.

«Ми перебуваємо в дружніх стосунках з командою Parfums.ua вже дуже довгий період часу. І хоча наші платформи мають частково різний фокус та пріоритезують різні категорії косметичного асортименту, загалом механіка логістичних процесів в нас подібна. Підтверджуємо факт про початок певної кооперації між нашими компаніями в сфері складських та логістичних операцій, метою якої є максимально ефективне використання сучасної логістичної інфраструктури, яку Makeup активно вибудовував протягом останніх 13 років», — коментує підприємець.

Основні тези про співпрацю, озвучені Волобуєвим:

  • Інтеграція сервісу доставки між двома платформами почалась нещодавно і зараз перебуває у тестовому режимі.
  • В результаті даного проекту, найбільшу користь мають отримати користувачі сервісів, які отримають можливість ще швидшої та більш еластичної безкоштовної адресної доставки.
  • Надання згаданих логістичних послуг платформі Parfums.ua відбувається лише в Україні, в той час як платформа Makeup доступна для користувачів більш ніж 20 країн Європи.
  • Про повне об’єднання платформ Makeup та Parfums.ua та формування єдиної компанії в результаті поглинання – на разі мова не йде, пріоритетом залишається взаємовигідне партнерство в логістичній сфері де є значний потенціал для створення додаткових синергій .

«Makeup залишається відкритим до різних типів кооперації, які можуть принести додаткову цінність для ринку електронної комерції в Україні», — додає Волобуєв.

Також партнерство прокоментував принципал Horizon Capital (інвестор MakeUp) Руслан Фуртас:

У MakeUp — феноменальний рівень NPS, в тому числі завдяки їх масштабу та ефективності на основі власної системи комплексної автоматизації виконання замовлень — Кate (Kaтя). Я не здивуюсь якщо в майбутньому схожі партнерства будуть з іншими гравцями в б’юті-тематиці та суміжних вертикалях.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук