Wirex залучила $15 млн, розвиватимуть R&D в Україні

Читати на RU

Британська фінтех-компанія Wirex, що в грудні 2021 року запустила продукт в Україні, оголосила про залучення $15 млн інвестицій. Про це AIN.UA розповіли представники компанії.

Деталі інвестування

  • Як зазначається, залучені кошти будуть спрямовані на розвиток українського R&D-центру. Компанія має на меті залучити в Україні розробників задля створення нових функцій для фінтех-продуктів та масштабування платіжних сервісів після нещодавнього запуску продукту у США. На момент виходу матеріалу, над продуктом вже працюють понад 250 українських IT-фахівців.

«На початку лютого ми успішно запустили наш продукт Wirex App у США. Як наслідок, залучене фінансування ми використаємо для інвестицій у людей, бізнес-процеси та розвиток продуктів з метою активного масштабування нашої діяльності», – прокоментував співзасновник Wirex Павло Матвєєв. 

  • Хто виступив інвесторами в оголошеному раунді – не повідомляється.
  • У Wirex відзначили, що $15 млн інвестицій – проміжний етап фінансування перед наступним раундом серії B у розмірі $60-80 млн. Його запланували на 2022 рік, очікуючи, що інвестиції значно підвищать вартість компанії.
  • CTO Wirex та голови Wirex R&D, Руслан Колодяжний зазначив, що Wirex шукає «професійних девелоперів та IT-фахівців» з усієї України на віддалений формат роботи над продуктами компанії.
  • У планах компанії: розробка нового функціоналу, зокрема розвиток платіжних, трейдингових інструментів, інтеграція нових блокчейн-протоколів, DeFi-додатків та масштабування продукту на нових ринках.

Про Wirex

  • Wirex — британська фінтех-компанія з головним офісом у Лондоні, заснована Павлом Матвєєвим і Дмитром Лазаричевим у 2014 році.
  • Офіси Wirex знаходяться у Лондоні, Атланті, Торонто, Сінгапурі та Токіо, а R&D центр – в Україні. Глобально над продуктами працюють 400 фахівців. До кінця 2022 року Wirex планує розширити свою команду до 600 спеціалістів.
  • В грудні 2021 року Wirex вийшов на ринок України. За допомогою рішення компанії українці можуть купувати та обмінювати Bitcoin, Ethereum, Dogecoin та понад 20 інших криптовалют, а також створювати накопичувальні рахунки на базі технології DeFi – децентралізованих фінансів.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук