Платформу Creatio від компанії Terrasoft Ukraine названо лідером відразу в п’яти рейтингах G2 Grid, Winter 2022

Платформу Creatio, вендором якої є компанія Terrasoft Ukraine, названо лідером одразу в п’яти рейтингах G2 Grid — у категоріях No-Code та Low-Code платформ, RAD-платформ, а також BPM- та CRM-рішень. 

Платформа Creatio, вендором якої є компанія Terrasoft Ukraine, входить у сектор лідерів ринку відразу у п’яти рейтингах G2 Grid, Winter 2022 — у категоріях No-Code та Low-Code платформ, RAD-платформ, а також BPM- та CRM-рішень. Рейтинги G2 виходять щокварталу та базуються на зворотному зв’язку користувачів систем з усього світу.

G2 — найбільший у світі онлайн-майданчик, який допомагає компаніям вибирати програмне забезпечення та сервіси для бізнесу. Портал містить понад 1,5 мільйона незалежних і підтверджених відгуків, які щомісяця читають понад 5 мільйонів покупців. На основі цих даних та інформації з відкритих джерел унікальний алгоритм оцінює продукти, які за підсумком діляться на 4 сектори: лідери ринку, провідні компанії, претенденти на лідерство та нішеві гравці.

У звіті G2 Grid Creatio названо лідером у категоріях No-Code, Low-Code і RAD-платформ — рішення цього класу допомагають організаціям створювати власні корпоративні застосунки з мінімальним залученням IT-фахівців. У своїх відгуках користувачі G2 відзначають гнучкість та масштабованість Creatio, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, одночасно потужні та зручні у використанні інструменти, а також можливість налаштування процесів бізнес-користувачами та об’єднання всіх корпоративних IT-рішень у єдиному середовищі.

Крім цього, Creatio декілька років поспіль потрапляє у сектор лідерів ринку в категоріях BPM- та CRM-систем. За думкою спільноти G2, продукти Creatio відрізняються високим рівнем автоматизації бізнес-процесів, а також CRM-функціональністю, яка охоплює весь цикл взаємодії з клієнтами: від першого звернення до сервісного обслуговування та повторної покупки. Також користувачі відзначають візуальну складову системи та вбудовані інструменти аналітики.

З технологіями Creatio компанії отримують необмежені можливості для цифровізації й автоматизації своїх процесів. Максимальна свобода в автоматизації досягається завдяки відкритій кастомізації, no-code технологіям, а також величезній кількості готових рішень для швидкого розширення платформи. Не лише IT-фахівці, а й співробітники бізнес підрозділів можуть створювати свої застосунки та процеси на платформі Creatio користувацькими засобами, без жодного рядка коду.

Довідка

Terrasoft Ukraine — є вендором єдиної платформи Creatio, яка завдяки no-code технологіям забезпечує максимальний ступінь свободи в автоматизації CRM, галузевих та внутрішніх процесів організації. Найбільші компанії в Україні й тисячі клієнтів у 100+ країнах світу втілюють у життя свої ідеї та проєкти на платформі Creatio. Щира турбота про клієнтів та партнерів — основа ДНК компанії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук