Український стартап S.Lab залучив 80 000 євро від Startup Wise Guys

Читати на RU

Український виробник біорозкладного пакування та предметів декору з коноплі та грибів S.Lab залучив 80 000 євро від акселератора Startup Wise Guys в рамках програми Wise Guys Sustainability.

Засновники S.Lab Юлія Бялецька та Євген Томілін
Зображення: Startup Wise Guys

Деталі інвестиції

  • S.Lab став учасником акселераційної програми Wise Guys Sustainability, що стартувала онлайн 17 січня цього року. Вона орієнтована на B2B-стартапи, які займаються розробкою програмного забезпечення або рішень для уловлювання, зберігання та зниження викидів вуглецю, і триватиме 5 місяців.
  • Український стартап отримав від Startup Wise Guys 80 000 євро (50 000 євро готівкою та 30 000 євро — вартість програми) з можливістю збільшити інвестиції до 120 000 євро.
  • Як розповіли AIN.UA в Startup Wise Guys, до кінця програми S.Lab також планує додатково залучити 500 000 євро.
  • Угода з акселератором передбачає, що S.Lab передасть йому частку у стартапі. Точний відсоток не розкривають, однак згідно з умовами програми, він не перевищує 9%.
  • Разом з українським стартапом до програми Wise Guys Sustainability були відібрані 8 екопроектів з Естонії, Франції, Румунії, Латвії, Греції, Данії, Польщі та США.
  • Після завершення програми у всіх стартапів буде можливість отримати follow-on інвестиції у розмірі до 200 000 євро.

Про S.Lab

Стартап у 2020 році заснували Юлія Бялецька та Євген Томілін. Його продукт — екологічне пакування та предмети декору на основі міцелію грибів та стебел технічних конопель. За словами засновників, цей матеріал на 100% біорозкладний — він розкладається у ґрунті за місяць-півтора та може повністю замінити пластик.

Про Startup Wise Guys

З 2012 року Startup Wise Guys є одним із провідних інвесторів у регіонах Центральної, Східної та Північної Європи. Акселератор фокусується на стартапах на ранніх стадіях, які працюють у сферах SaaS, fintech, cybersecurity та sustainability. У портфелі Startup Wise Guys — понад 250 інвестицій та 8 екзитів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук