В Україні з’явиться онлайн-кінотеатр «ТИТР» з фільмами про культуру та мистетцтво

Читати на RU

Український незалежний дистриб’ютор авторського кіно, документальних фільмів про музику та культуру KyivMusicFilm відкриває власний онлайн-кінотеатр «ТИТР». Його запуск планується на кінець лютого 2022 року.

  • «ТИТР» працюватиме за правилом класичного кінотеатру — на кожен фільм потрібно купити квиток вартістю 90 грн. Його необхідно використати протягом 7 днів з моменту придбання. За цей час кіно можна буде переглянути необмежену кількість разів.
  • В каталозі онлайн-кінотеатру вже близько 40 стрічок. «Вусатий фанк», «Рейв», «Берлінський фейсконтрольник», «Середина 90-х», «Бенксі: мистецтво поза законом», «Гарний хлопчик» серед них.
  • Частина фільмів буде демонструватися мовою оригіналу, інша — в українському дубляжі.
  • Дивитися кіно на «ТИТР» можна з будь-якого пристрою: ноутбука, планшета, смартфона. Зараз онлайн-кінотеатр доступний лише через браузер. З часом планують створити мобільний та Smart TV додатки.

Так, спільний перегляд на великому екрані — це особливий досвід. Але нова реальність вимагає альтернативи на всі випадки життя. І тому ми створили онлайн-кінотеатр «ТИТР», де фільми можна подивитись легально в будь-якому куточку України та вбудь-який зручний час, — йдеться на сторінці «ТИТР» у Facebook.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук