Starlink переніс дату ймовірного запуску в Україні на 2023 рік

Читати на RU

При оформленні попереднього замовлення на послуги супутникового інтернету Ілона Маска Starlink на території України компанія повідомляє нову дату ймовірного запуску — 2023 рік, хоча раніше збиралась вийти на наш ринок у 2022-го. Про це повідомляє повідомляє dev.ua.

«Замовляйте зараз, щоб зарезервувати свій Starlink. Starlink очікує, що почне поставляти послуги у вашому регіоні у 2023 році. Доступність залежить від погодження з регуляторними органами. У кожній зоні покриття замовлення виконуються в порядку черги», — йдеться в повідомленні Starlink.

Раніше компанія декілька разів озвучувала свої амбітні плани, наприклад вийти на європейський ринок ще в лютому-березні 2021 і покрити весь світ супутниковим інтернетом у вересні 2021 року. Проте терміни виходу на нові ринки та запуску повноцінного світового покриття регулярно переносяться. Причиною тому стають як затримки в компанії (наприклад, схід супутників з запланованої орбіти чи претензії астрономів), так і розбіжності з регуляторами окремих країн.

При спробі передзамовити комплект Starlink для України на сайті компанії раніше було повідомлення про можливий запуск у 2022 році, проте плани компанії про вихід на місцевий ринок, вочевидь, відкладаються як мінімум ще на один рік.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук