Айтішник запускає банери про загиблих солдат РФ, таргетовані на «солдатських матерів». Закликає долучатись

5
Читати на RU

Київський айтішник, що побажав лишатися анонімним, у ряді своїх мобільних казуальних ігор запустив банерну кампанію, орієнтовану на російських жінок, тобто потенційних «солдатських матерів». На банерах він показує правду про загиблих під час окупації російських солдат, а лінки з банерів ведуть на гарячу лінію українського Міністерства оборони для родичів російських військових.

Він закликає дизайнерів та айтішників долучатися до відкрутки банерів на російську аудиторію. AIN.UA знає цю людину особисто.

Трохи більше про саму кампанію:

  • У автора розсилки є низка мобільних ігор (типу пасьянсів), в яких велика частка аудиторії — російські жінки 50+ років, тобто аудиторія, що перетинається із “солдатськими матерями”.
  • Від початку російської агресії він розробив низку банерів, яку показує у своїх іграх, причому ці банери добре дивляться і клікають.
  • За його словами, кампанія була розбита на три банери (від більш спокійного і до жорсткого, із картинками трупів загиблих на війні солдат РФ).
  • За результатами першої хвилі, банер отримав більше як 50 000 переглядів та 11 000 кліків, при CTR більше 22%. На початку банер вів на YouTube-ролик про реальні втрати росармії, тепер —на лендінг із телефонами гарячої лінії українського Міноборони, за якими можна дізнаватись про вбитих та полонених. Якщо хочете запускати власний лендінг, картинку й дані можна взяти з Facebook міністра оборони України Олексія Резнікова.
Зображення Міноборони України
  • Банери розроблено разом із Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Мінкульті.
  • «Із цікавого, — розповідає автор кампанії, — в перший день ми слали людей на YouTube, так там коментарі мішалися від «бандерівський фейк» і до «не можу додзвонитися».
  • За словами айтішника, його мета зараз — знайти людей, дизайнерів та IT-спеціалістів, які допомогли би відкручувати ці банери на аудиторію РФ. Їх можна скачати з архіву.
  • Зв’язуватись із автором кампанії можна у Telegram (лишайте коментар, передамо його контактні дані). Він закликає запускати кампанію чимшвидше, адже, якщо в РФ, за чутками, 4 березня оголосять воєнний стан, інтернет там можуть обмежити.

Залишити коментар

Коментарі | 5

Пошук