Samsung припиняє поставляти телефони та чіпи до РФ

Читати на RU

Південнокорейська компанія Samsung припиняє поставки телефонів та чіпів до Росії у зв’язку із чинною геополітичною ситуацією. Про це повідомляє Bloomberg.

  • У цієї компанії частка російського ринку більша, ніж у Apple, яка полишила РФ раніше.
  • Південнокорейський гігант постійно моніторить цю складну ситуацію, як у компанії заявили виданню. За даними джерела, компанія припиняє експорт до РФ усієї техніки, включно зі смартфонами та споживчою електронікою.
  • У компанії також заявили, що виділяють $6 млн, включно із технікою на $1 млн, на гуманітарні потреби в Україні.
  • Водночас, Південна Корея отримала можливість вийти з-під експортних обмежень США для російського ринку: південнокорейським виробникам більше не доведеться отримувати ліцензії США на експорт хайтек-товарів, що вироблені з американськими технологіями чи софтом. Це означає, що Південна Корея може на власний розсуд регулювати експорт до РФ.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Samsung прекращает поставки телефонов и чипов в Россию

Читати на RU

Южнокорейская компания Samsung прекращает поставки телефонов и чипов в Россию в связи с текущей геополитической ситуацией. Об этом сообщает Bloomberg.

  • Эта компания имеет большую долю российского рынка, чем Apple, которая покинула Россию ранее.
  • Южнокорейский гигант постоянно следит за этой непростой ситуацией, о чем заявили в компании. По словам источника, компания прекращает экспорт в Россию всего оборудования, включая смартфоны и бытовую электронику.
  • Компания также заявила, что выделяет 6 миллионов долларов, в том числе оборудование на сумму 1 миллион долларов, на гуманитарные нужды в Украине.
https://twitter.com/samsungukraine/status/1499985429814206464?s=21
  • При этом у Южной Кореи есть возможность выйти из экспортных ограничений США для российского рынка: южнокорейским производителям больше не придется получать американские лицензии на экспорт высокотехнологичных товаров, произведенных с использованием американских технологий или программного обеспечения. Это означает, что Южная Корея может регулировать экспорт в Российскую Федерацию по своему усмотрению.

https://ain.ua/2022/03/01/yak-daty-groshej-ukrayinskij-armiyi-ta-medykam/
Залишити коментар

Пошук